neden bir SD kart tasimak

Ayrica ‘SD kartlar’ (da ‘güvenli dijital’ anlaminda) olarak adlandirilan Flash kartlar, silmek sürece kalici depolama aygiti (veriler silinir asla yani bize saglamak için flash bellek kullanan küçük bellek kartlari bu veya kart Bu farkli boyutlarda olabilir. sekilde zarar görmüs, ama yaygin olarak kullanilan en yüksek bir 64GB SD oldugunu. bir 64GB SD kartin diger yarari da inanilmaz derecede çok yönlü ve uyumlu olmasidir ve bu hemen hemen tüm küçük tasinabilir cihazlar (ve Birçok büyük olanlar) bir form veya baska bu destek edebiliyoruz. bile genellikle kart okuyucu ile bir 64GB SD kart erisebilirsiniz duymayanlara.

Bu nedenle her zaman bir sapka bir damla onlari kullanmaya hazir böylece bir 64GB SD kart tasimak için iyi bir fikirdir. Bu çogumuz SD kartlari, biz yine bizimle tasimak MP3 çalarlar veya kameralar gibi bizim küçük araçlar içinde saklanir çünkü düsünmeden yapmak bir seydir. Eger bunun farkinda olmasa bile – Eger bir akilli telefon varsa o zaman içinde bir bellek karti olacak çok büyük bir sans var. Bu durumda olmasa bile Ancak o zaman bir cüzdan veya cep (onlarin koruyucu muhafaza içinde) yerlestirdigi bir 64GB SD kart alarak çok iyi bir fikir oldugunu ve günümüz dünyasinda her zaman size bozuk olan esdeger veya bir kalem .

Bunun ilk nedeni üzerinde önemli verileri olan bir flash kart varsa, bu sekilde her zaman önemli verilere erisim sahip olmasidir. Bu da demektir ki eger birisi yapabilirsiniz bazi dosyalari göstermek istiyorsaniz. Ne kadar büyük bir 64GB SD kart üzerinde size isinizi bazi örnekler var olacaktir – Eger müzik sektöründe birini karsilamak ve kalkinan bir rock yildizi oldugunu düsünün? (Disinda baska bir sey bu, profesyonel ve hazir görünmesini saglayacaktir). Bu bir diger büyük avantaji da geri kadar veriler, size bu sekilde, karttaki kariyer için gereken birkaç önemli dosyalari alarak. Yani, bir evde yangin ya da efektler esyalarinizi ve bilgisayarlar, hala karti ve bu zarar tamamen güvenli tutacak verilerinizi olacagini mülkiyet zarar diger bazi tür olasi olay. Bazi açilardan verileri çok daha önemli ögeleri kendilerini daha oldugunu.

Daha sonra SD karti olan her zaman veri alabilir anlamina gelecektir gerçegi var. Bu bir arkadasinizin evde konum ve eger size etkileyici bir program var, ya da sizin sesleri gibi bazi müzik var, ya da kendi koleksiyonu için istiyorum sizin fotograflari bir grup var anlamina gelecektir – o zaman sadece onlari almak ve kendi cihaz bunlari saklayabilirsiniz. Ve nihayet bir bilgisayara erisimi olan her yerde veri üzerinde çalismak anlamina gelir.