kardesi hl-4070Cdw Renkli Lazer Yazici tüm seçenegi vardir

Brother HL-4070CDW Renkli Lazer Yazici lazer yazicilarin Cadillac olarak bazilari tarafindan kabul edilir. Bu Brother renkli lazer yazici yüksek hizda yüksek kalitede renkli lazer baski kablosuz ag, otomatik çift tarafli baski, ve bir USB flash bellek sürücüsünden dogrudan baski için, tüm seçenekleri gibi görünüyor. Bu Brother lazer yazici her seye sahip gibi görünüyor.

HL-4070CDW renkli lazer yazici kablosuz çalisma grubu agina baglamak için hazir 802.11b / g ve aginizdaki tüm bilgisayarlar kolayca yaziciya erisim saglar, ya da standart Ethernet kablolu ag, yaziciya baglayabilirsiniz.
Bu Brother renkli lazer yazici belgelerinizi basili hizli ve canli ve net profesyonel kalite hem de anlamina gelir 2400 x 600 dpi çözünürlükte dakikada 21 sayfa renkli ve siyah beyaz belgeler hem yazdirir.

Brother HL-4070CDW Renkli Lazer Yazici kolayligi, bir 250 sayfalik kagit tepsisi ile gelen standart ve 50 yapraklik çok amaçli tepsi ile büyük yazdirma isleri isleyebilir. Bu 800 sayfa olmak üzere toplam kapasitesi istege bagli 500 sayfalik kapasite kagit tepsisi ekleyebilirsiniz. Esnek kagit isleme sistemi ortam türleri ve boyutlarda genis bir yelpazede kabul eder. Yaziciya otomatik çift yönlü özelligi, is belgeleri için bu profesyonel bir görünüm veren basit agrisiz çift tarafli belge yazdirma saglar.

Kablosuz veya Ethernet ag baglantilari ek olarak, bir bilgisayara gerek kalmadan USB arabirimine USB flash bellek sürücüsü baglayarak hizli bir çiktisini yapabilirsiniz. Ayrica hizli ve kolay ilk görüntüleri bilgisayara indirmek zorunda kalmadan PictBridge etkin dijital fotograf makinesinden dogrudan yazdirabilirsiniz.

Siyah bir standart kapasite toner kartusu, mavi, sari ve kirmizi standart verimli renkli toner kartuslari ve yaklasik 17.000 sayfa kapasiteli içinde bir drum ünitesi ile Brother HL-4070CDW renkli lazer yazici gemi böylece kutudan çiktigi anda yazdirmaya baslamak için hazirsiniz .

Bu kardes renkli lazer yazici kendi Çogu insan çok kullanim kolayligi ve birçok lazer yazicilarla zor olabilir kurulum, kolayligi ile etkilendik. Özellikle arka plan için üç renk görüntüler LCD ekran gibi bir çok kisi (her sey Tamam yesil, bakim modu için kehribar, ve bir sey için kirmizi yanlistir). Daha kolay okumak böylece ekrani bile disari yatirir.