Dell Inspiron Mini 10 dizüstü muhtesem bir ürün

En son Dell’in Mini 10 selefinden oldukça inanilmaz bir üründür. Dell dizüstü bütün vücudu geri birakarak ve aksine güverte üst üzerine gelir bir kapak olan bir kama seklindeki tasarim elde zaman güverte, arka ortaya kapatti. Dell Inspiron Mini 10 eski Mini 10 (10.3×7.2×1.3) ile karsilastirildiginda daha büyüktür.

3,0 £ agirliginda 2.8 kilo normal dizüstü norm ile karsilastirildiginda biraz agirdir. Vücut beyaz plastik ile insa edilmistir ve parlak bir görünüme sahip olsa da iyi parmak izi gizleyebilirsiniz. Dell yesil, mor, siyah, kirmizi, pembe ve mavi gibi çesitli renk seçenekleri teklif etti. Baska bir yarari kullanici 229 farkli kapak seçenegi Dell tasarim stüdyosu olusturacak sahip olmasidir.

Dell dizüstü bilgisayarlar tasarimi sik ve bu sürümde Mini 10 dayaniklilik yeni bir destek veriyor Intel’in yeni Atom N450 islemci tam bir avantaji var. Cihaz daha verimli bir islemciye sahip ve siskin pil olmadan iyi 9 saat pil ömrü sunuyor. Dell ayrica bir 250GB sabit disk, 1GB RAM ve Windows 7 Starter sürümü saglar. Biz Dell Inspiron Mini 10 klavye bir göz atacak olursak simdi üst taban daha küçük, ancak uzun menziller için yazin rahat hale getirmek için terasli tuslari ile degistirilmis bir klavye bulmak ve ayni zamanda daha saglam bir geri bildirim saglar olacaktir.

Dell dizüstü çikis fiyati $ 369., tüm talepleri yerine getirmeye devam edecektir çok daha etkin bir dizüstü bilgisayar olabilir. Yazilim söz konusu oldugunda ise, Mini 10, ekranin üst üzerine gelir ve bu Baslat menüsünde daha daha rahat yapmanizi saglar gibi farkli programlar ve yardimci programlar aninda erisilebilir özellestirilebilir bir paneli bir Dell Dock ile birlikte gelir 10 inç ekran için dock parlak boy simgeleri ile. Bu Mini 10 1.3 megapiksel web kamerasi iyi renkler saglar ve bize renk, arka isik ayarlari ve iyi kaliteyi elde etmek gama ayarlamanizi saglar. Buna ek olarak da iyi çalisan bir yüz izleme özelligi vardir.

Tüm Dell Inspiron Mini 10 dizüstü bilgisayar Tüm özel bir göz atmak tercih edenler için iyi bir kati net defter, ve daha iyi bir video ve ses performansi.