yangin tel liman ile ilgili tüm

Yangin tel Limanlar baska bir elektronik cihazdan inanilmaz hizlarda veri aktarimi için kullanilan FireWire teknolojisi adini Yangin tel almis. Yangin tel port seri port ve kullanim since1995 olmustur. Apple Inc, dijital kameralar onlari dahil etmek ilk idi. Bu gün neredeyse tüm cihazlarda onlari bulmak için yaygindir. Tüm Apple cihazlar Yangin tel baglanti noktasi içerir. Yangin tel liman çok kullanisli ve farkli cihazlar fis ve baglanmasini saglar. Bilgisayar ile tarayici baglayabilirsiniz bir yangin tel baglanti noktasi kullanarak. Yangin tel portlari sasirtici veri aktarim yetenegine sahip. Bugün piyasada bulunan iki türü vardir. Sen Yangin tel 400 veya Yangin tel 800 seçebilirler. Yangin tel 800 daha yüksek bir veri aktarimi yetenegi vardir ve olsun sonuç olaganüstüdür. Yangin tel 400 kablo da esit derecede iyi. Iki Fire tel liman kablolar arasindaki tek fark, onlarin tasarimidir. 800 daha fazla bir blok gibi görünüyor ise yangin tel 400 kablo, düz ve düz bir tasarima sahiptir.

Bilgisayarin sabit disk üzerinde herhangi bir dijital kameradan resim yüklemek için yangin tel baglanti noktalarini kullanarak görüntü kalitesinde hiçbir kayip var demektir. Teknoloji bu gün ilerleyen ile kameralar eklenebilir yazicilari bulacaksiniz. Yangin tel baglanti noktalari dogrudan fotograf baski böylece iyi bir baglanti kurmak için kullanisli. Bu sekilde bilgisayar sabit diske resim yüklemek zorunda degilsiniz ve bunlari yazdirabilirsiniz.

Yangin tel portlari sasirtici veri aktarim yetenegine sahip. Bugün piyasada bulunan iki türü vardir. Sen Yangin tel 400 veya Yangin tel 800 seçebilirler. Yangin tel 800 daha yüksek bir veri aktarimi yetenegi vardir ve olsun sonuç olaganüstüdür. Yangin tel 400 kablo da esit derecede iyi. Iki Fire tel liman kablolar arasindaki tek fark, onlarin tasarimidir. 800 daha fazla bir blok gibi görünüyor ise yangin tel 400 kablo, düz ve düz bir tasarima sahiptir.