sabit diskinize bir dvd kopyalama

Bu makalede, sabit disk üzerine DVD koyarak düsünmelisiniz neden bakmak için gidiyoruz. Bu kolayca ulasilabilir oldugunu ve pek çok farkli düzeylerde mantikli.

Ilk olarak, DVD koleksiyonu düsünelim. Yillar boyunca, çogumuz DVD’lerin oldukça genis bir koleksiyon birikmis. Biz Blockbuster indirim bunlari satin almis olabilir, WalMart onlari satin alabilir ya da Internet üzerinden satin aldi. Ancak bizim DVD satin, bunlarin degeri oldukça yüksektir.

Her yil, muhtemelen 30 DVD hakkinda satin almis. Benim Collection Simdi de üzerinde 300 DVD duruyor. Biz Ben satin aldiginiz her DVD biraz fazla 10 $ maliyeti oldugunu düsünürsek, benim DVD koleksiyonu muhtemelen Hangi 3.000 $ üzerinde de ödemis oldugunuz bir seydir.

Ama, ben bir film gördüm bir kere, geri kendi halinde DVD koymak ve ben film rewatch istiyor kadar tekrar disari çekmeyin. Bazi filmler deger rewatching vardir.

Çogu zaman da, ben orijinal DVD almak için geri giderken, ben sorunlari bulabilirsiniz. Bazen benim çocuklar kendi halinde geri DVD koymak degil ve ben bulamiyorum. Diger zamanlarda, ben DVD çizik ve oynanamaz bulmak için sadece dönmek. Bu durumda, benim DVD koleksiyonu degerini hizla giderek azaliyor.

Sahip oldugum bir diger sorun ben is için seyahat ediyorum yolda film izlemek gibi olmasidir. Ancak, benim dizüstü bilgisayara DVD kendisi veya DVD eki getirmek için sevmiyorum. Tüm bu daha hantal seyahat yapar.

Gördügünüz gibi Yani, ben iki sorun var. Bir, benim DVD kayip ya da çizik almak egilimindedir. Ve, iki, ben yolda oldugum aslinda DVD veya DVD dizüstü bilgisayar oyuncu ile yük olmak sevmiyorum.

Sorunlarin her ikisi de benim bilgisayarda benim sabit disk için DVD içerigini kopyalayarak asilabilir.

Sabit için DVD kopyalama eylemi aslinda çok kolaydir. Ben bir bilim için asagi aldik.

Eger sabit diskinize bir DVD kopyalamak için izin birçok yol ve yazilim programlari yiginlarinin vardir. Bu programlar ile, sadece bir seçim yapmak gerekir: Eger bilgisayariniza kopyalayin ya da bunu size menüler ve tam tüm sahip olsun bu durumda ayni boyutta, olmak istiyorsun önce DVD küçültmek istiyor musunuz DVD etkileri?

Özet olarak, bilgisayariniza DVD kopyalama birçok avantaji vardir. Her iki DVD yatirim korumak ve hareket halindeyken film izlemek için izin verecek sekilde yapmalidir.