bu aglar güncellenmesi ne zaman

Bir BT ag sorumlu iseniz, iyi bir sebeke bakim tutmak için ve güvenlik protokolleri takip emin yapmak için söylenecek çok sey var biliyorum, ama BT ag güncellenmesi gerekiyor zaman nasil biliyor musunuz? Gerçek su ki bilgisayar aglari birçok isletme bu tüm sistemi bir güncellestirme gerekebilir hatirlamak zor olabilir isletilmektedir sekilde böyle bir temel parçasi olmasidir.
Yani, sistem güncellenmesi ve daha sonra ne yapacagiz ihtiyaci olmadigini merak ediyorsaniz aradigimiz gereken belirtileri nelerdir?

Eger BT ag güncelleme düsünüyorsun aradigimiz gereken ilk faktör hizidir. Bu ag üzerinden veya büyük dosyalar gerçek yavas çikislar sahip baslamak seyler göndermek zor olur, bu güncellestirmek için zaman oldugunu bir göstergesi olabilir. Eger gerçek hizmetleri yavas olmak bu kafa karistirici degil emin olun, Internet servis yavas ise, bu ag yavaslama meydana nerede aramak çok, çözecektir bir sey degildir. Genel ag trafigi çok yüksek, çünkü bu yavas belirli bir sunucu, ya da olabilecegini bulabilirsiniz. Yavaslama oluyor nereye anladim sonra, daha sonra ne karar vermek mümkün olacaktir.

Eger BT ag kullanimi degistirmek planlari oldugunda BT ag yükseltme zamanidir baska bir göstergesidir. Örnegin, aginiza bir yüksek bant genisligi uygulama eklemek planliyoruz? Aniden bir tür medya akisi sunan olacak ise, BT ag için bir yükseltme gerekli olabilir. Trafik ag çalisir sekilde etkiler gidiyor nasil düsünün. Bazi durumlarda etkisi küçük ve yönetilebilir tutacak uygulamalari kullanmayi tercih edebilirsiniz, birçok eski sistemlerde tam bir yedek gerekli olabilir gibi vardir.

Bu BT ag yerine söz konusu sorun felaket olur sey önce bunu yapmak için ihtiyaç vardir. Bilgisayar ag kadar çok isletme bu gün belkemigini olusturur ve onlar asagi giderken, onlarla verimlilik almak egilimindedir bir seydir. BT ag basarisiz basladiginda, büyük çig içine yavas yavas kartopu ve bazen gerçekten size gizlice ki küçük sorunlar bunu yapmak egiliminde olacaktir. Bu aniden olamaz kadar kolay sabit gibi küçük sorunlar lulled almak mümkündür. Eger ne kadar eski ve kullanilan parçalarin kalitesi, aginizin farkinda oldugundan emin olun. Güncellestirmek için seçim kadar söz konusu oldugunda bu çok büyük bir fark yaratabilir.

Eger BT ag güncelleme düsünmeye zaman seçenekleriniz ne düsünün. Önünüzde ve ag hakkinda iyi bir yapim birçok seçenek satir asagi daha sonra size keder bir çok kaydedebilirsiniz vardir.