sony monitör

Sony, tüketici ve profesyonel pazarlar için ses, video, iletisim ve bilgi teknolojileri ürünlerinin lider üreticisidir. Ayrica, Sony bilgisayar ürünleri tam bir çizgi sunuyor. Nitech Sony monitörlerde deger fiyatlandirma sunuyor. Sony ekran çözümleri düz panel plazma ve LCD monitör sunmaktadir. Bu monitörler Ev bilgisayariniz veya is için çok uygundur.

Burada Sony’nin PlasmaPro Serisi ekran çözümleri düsünmelisiniz bazi nedenleri vardir:

“Kristal netliginde çözünürlük özellikleri, performans ve sikligi mükemmel bir uyum.
Sunum, konferans salonlari ve dijital tabela için “büyük.
Harika bir fiyata “üstün kaliteli ve birçok özellik.
“Yüksek kontrast ve parlaklik resim görüntüleme ve çoklu giris video veya herhangi bir bilgisayara bagli olmadigini üstün multimedya sunumlar için izin verir.

Sony’nin PlasmaPro Serisi HD (yüksek tanimli) ve standart plazma ekranlar gelir izler.

Sony ayrica yüksek etkili sunumlar için baska bir dinamik bir araç sunuyor LCD ekran çözümü monitör sunmaktadir. Sony Büyük LCD panel olaganüstü çözünürlük ve görüntü netligi sunmak için entegre WEGA Engine teknolojisi görüntüler. Ultra hizli bir video tepki süresi kesin ve net video akisi garanti eder. Esnek ag seçenekleri merkezi ag görüntüler yüzlerce genelinde dijital içerigi kontrol saglar. Kablo yönetim sistemi ile kristal görünümlü çerçeve ve temiz arka panel herhangi bir iç lüks aritma ekler. Sony LCD-Serisi monitörler ev kullanimi için otel ve konaklama kullanimi yani sira LCD Pro Ekran monitörler için özel olarak profesyonel ekran çözümleri sunuyoruz.

Burada özellikle Otel / Konaklama kullanim için tasarlanmis Sony’nin Profesyonel BRAVIA HD LCD monitör tarafindan sunulan bazi özellikler sunlardir:

“Genisletilebilir Kart Yuvasi:. Destekler ICS-SP30, anahtar otel VOD saglayicilari için tam entegre HD ekran karti Pro: IdiomTM uyumlu bir yuva video girisi, RS-232C/Control S iletisim ve istege bagli ICS için farkli boy seçenegi panolari agirlayacak. ve BKM panolari.
“Otel Kurulum Menüsü: Özel kurulum menüsü otel için benzersiz özelliklerine erisim saglar ve misafirler gizli.
“Clone Kurulum Yetenek: tüm otel TV ayni yapilandirma ihtiyaci en zaman zaman kazandirir.
“Konusmaci ve çikarilabilir masa üstü standi Dahili.
“Çoklu giris

Nitech Nitech.com de Sony Monitörler üzerinde deger fiyatlandirma sunuyor.