en iyi dizüstü bilgisayar ipuçlari ve kilavuz satin

Eger bir iyi Laptop Satin istiyor musunuz?

Orada dizüstü çesitli türlü vardir ve bunlardan biri sizin için biri olabilir. Biz tüketici için en uygun dizüstü bakmak önce, iyi bir tüketici dizüstü yapar anlamak gerekir. Eger daha güçlü bir dizüstü bilgisayar tercih ve biraz kilo sakincasi yoksa, ince ve hafif dizüstü bilgisayar için gitmek deneyin. Ben Lenovo, HP ve Sony insanlar dahil olmak üzere akliniza gelebilecek bazi modelleri.

Sony VAIO VGN-FZ280E ince ve hafif dizüstü bilgisayarlar için oldukça iyi bir seçimdir. Bu sistem ayni zamanda CD ve DVD yazabilen bir Bluray uyumlu yazar ile gelir. Ayrica Intel Core 2 Duo 2,0 GHz islemci, 2GB RAM ve büyük bir 250GB sabit disk almak.

Ben düsünün baska bir model HP Pavilion dv6675us oldugunu. Bu Intel Core 2 Duo 2,0 GHz islemci, 4GB RAM ve 250GB sabit disk alani elde edersiniz. 4GB RAM Eger mali bir ögrenci veya bilgi ve yogun bilgi islem uygulamalari çalistirmak gerekiyorsa yararli olacak bir özelliktir.

Acer laptop sarj cihazi satin alirken, belirli bir sarj cihazi seçmeden önce bazi özelliklerini bulmak gerekecek. Bunlardan biri satisa sunulacak.

Hizla kabul edildi bir marka olmasina ragmen, bu tür Compaq, Dell, HP gibi diger sirketleri gibi yaygin olarak degildir. Yakin gelecekte, Acer bilgisayar satis ve destek ilk sirketlerden biri olacagini göreceksiniz.

Biz büyük bir bütçeye Toshiba Satellite A215-S4747 dizüstü bilgisayar bulundu. Çogu uygulamada çok iyi perfroms çift çekirdekli AMD tabanli islemci, olsun. Ayrica büyük bir 200GB sabit disk ve periferik limanlarin çok sayida olsun.

Bütçe kategorisinde güzel bir Sony VGN-NR160E / S modeli (o) da vardir. Bir bütçe fiyata islem gücü bir sürü – Kutudan, bu makine 2 Duo T5250 islemci, RAM ve büyük 160GB sabit disk 1 GB Intel Core verir. Ayrica Intel Core 2 Duo 2,0 GHz islemci, 2GB RAM ve 100GB sabit disk çok olsun. Dizüstü bilgisayarlar için harici birim – Bir dahili DVD yazici da yok.