Ag yazicilari optimize

Bir ofis tüm baski ihtiyaçlarini karsilamak için tek bir ag yazicisi ile yapiyor, bu ag yazicisi batakliklari ise asagi büyük bir sorun olabilir. Bir ag yazicisi kullaniyorsa bir ofis, ne kadar küçük olursa olsun, bu yazici bakimi insanlar her zaman optimum düzeyde çalisiyor, ya da baska bir bataklik potansiyeli olan, herkes için çok büyük bir rahatsizlik olacaktir emin olmak zorundadir ofis için tüm çalisma süreci asagi.

Bu ag yazicisi sadece iyi çalisiyor, ama hizli ve verimli çalisiyor olmadigindan emin olmak için çok almaz. Burada en iyi sekilde çalistiran ofiste ag yazicisi tutmak için ne yapabilirim bes öneri.

1. Donanimi kontrol edin. Her zaman ag yazicisi kendi durumuna dikkat edin. Ag yazicisi fiziksel durumu ihmal – oldugu gibi, yazici kafasini temizlemek için basarisiz, bos mürekkep kartuslari ve bos kagit tepsisi görmezden, olduklari gibi kagit sikismalari birakarak ve ag yazicisi çikmaza sokabilir diger kosullar – bir aksaklik olabilir Makine ve ofis kendisinin verimliligi.

2. Ag kontrol edin. Bazen tüm ofis baglayan yerel alan agi çok fazla aygit hizmet ettigini de asiri çünkü ag yazicisi olmasi gerektigi gibi çalismiyor nedeni olmasi mümkündür.

3. Yazicinin ayarlarini kontrol edin. Bazen bir ag yazicisi kullanilamaz olabilir veya ayarlari dogru yapilandirilmamis veya bagli oldugu bilgisayarlara uyumlu degildir çünkü yazdirma isleri yürütmek için çok uzun sürüyor. Bu ele bir yolu ag yazici biriktirme ayarlarini kontrol etmek veya yazicinin iç yazi tipleri yerine True Type yazi tiplerini kullanarak belgeleri yazdirmak için.

4. Yazici sunucusunun ayarlarini kontrol edin. Çünkü bilgisayar ile ilgili sorunlar tamamlamak için çok yavas baski isleri almak örnekleri oldugunu ag yazici sunucusu olarak görev yapar. Yazici sunucusunun ayarlari ag yazicisi tarafindan gerekli ne degildir, veya yazici sunucusunun yeterli bellek olmadigi için bu olabilir çünkü olabilir.

5. Bireysel is istasyonlari kontrol edin. Bu ag yazicisi optimize geldiginde sorun tek bir is istasyonu ile yatiyor örnekleri indirimli olamaz. Sorun bilgisayar ayarlari ag yazici ayarlarini eslesen veya bilgisayar ag yazici ile iletisim mümkün olmayan kadar karmasik degildir kadar basit olabilir. Bu gibi sorunlarin ag yazicisi korumaktan sorumlu insanlar tarafindan dikkat edilmelidir.

Ag yazicisi hizini ve performansini büyük ölçüde ofiste çalisma düzgünlügü ve verimliligi etkiler. Bu her zaman muhafaza edilmesi önemlidir.