yollari bir akilli telefon SanDisk asiri pro cf kullanabilirsiniz

Bir SanDisk Extreme Pro CF cihazlarin bir dizi için tasinabilir depolama sunan güçlü bir SD kart. Özellikle akilli SD kartlar bir dizi en iyi sekilde yapmak ve büyük ölçüde bellek yükselterek gelistirilebilir. Akilli telefonlar çok küçük olacak sekilde tasarlanmistir gibi genellikle büyük dahili depolama bilesenleri uygun yer yok ve bu yüzden dahili depolama alani çok olmayacaktir. Bir SanDisk Extreme Pro CF sonra telefon koymak ve derece depolama kapasitesini artirmak için disari alinabilir depolama alani büyük miktarda saglayacak – ve bu akilli daha güçlü yapmak ve bunu kullanmak izin avantaj bir dizi vardir daha fazla yol. Ardindan sadece bir SanDisk Extreme Pro CF ile akilli telefon daha fazla alabilirsiniz yollarindan bazilaridir.

Daha yazilim saglar: Eger hemen hemen her zaman ilk gadget yüklemeniz gerekir herhangi bir cihaz üzerinde yazilim çalistirdiginizda. Bu çalisirken daha hizli yazilim tarafindan erisilebilir, böylece bu depolama bazi dosyalari koyar. Yeni SanDisk Extreme Pro CF olmasi sadece, fotograf ve müzik gibi daha dosyalari saklamak izin vermez, ayni zamanda daha fazla program ve daha güçlü programlari çalistirabilirsiniz anlamina gelecektir. Bu sizin gibi vb verimlilik yardimci olabilir bilgisayar oyunlari ve diger uygulamalari çalistirmak mümkün kadar çok ‘uygulama’ olarak indirmek anlamina gelir gibi Windows 7 ve uygulama magazalari var Android Cihazlar için yararlidir

Bu size daha fazla fotograf çekmek anlamina gelir: Telefonunuz yerlesik bir kamera olmasi çirpida mutlu olmak için bir lisans oldugunu. Bu kalici bir an sürede fotograf çekmek için ve normal bir kamera olmazdi fotograf çekmek için yetenegi var demektir. Sizin için olasi olacaktir iyi bir hafiza karti ile ise Böylece çok hizli bir sekilde, dahili bellek doldurabilirsiniz.

Daha fazla müzik saklayabilirsiniz: Depolama müzik bir MP3 çalar haline akilli döner ve sadece herhangi bir zamanda cebinizde bir cihaz gerektigi anlamina gelmektedir. Ancak çogu telefonlari oldukça iPod degistirmek için yeterli dahili bellek yok – Eger bir hafiza karti elde edene kadar.

Dosyalari aktarabilirsiniz: En telefonlari bir sekilde ya da baska bir PC ile iletisim kurmasina izin – ama çogu zaman bu ‘senkronizasyon’ ve / veya belirli bir yazilim kurulumu gerektirir. Hemen hemen her PC yerlesik bir SD kart okuyucu oldugu gibi Ancak – bu kolayca sadece kartina kaydederek dosya aktarimi anlamina gelir.

Bu dosyalari yedeklemek saglar: akilli büyük gücü her zaman bunlari olmasi – ancak bazi açilardan bu da size cihaza zarar daha olasidir araci olarak büyük bir zayiflik. Telefon çökerttigini sonra bile – – ve tüm dosyalarinizi alabilirsiniz ama bir SD kart ile, tüm yapmaniz gereken karti çikarin oldugunu.