yararli tasinabilir kindle e-kitap okuyucu

Insanlara online kitabevi getirdi. Simdi Amazon da onlari okumak için okuyucu ve cihaza ebooks getiriyor. Biz daha fazla kisi okuma ebooks için yakalamak gibi okuma gelecege adim ediyoruz. Kuskusuz, tutusmak eBook Reader önünü harikalar yapti ve simdi Kindle 2, daha büyük, daha hizli ve daha güçlü var. Emniyet kemerlerinizi baglayin!

Birçok sey gibi, yeni dalga okuma elektronik ortamda yapilir. E-kitap okuyucu Oprah mevcut favori gadget ise, bu yüzden hayranlarinin çogu için olacaktir. Tabii ki, Kindle raflardan uçan edilmistir. Ve neden, all-in-bir alisveris, satin alma ve online kitap her zaman her yerde ABD’de ve okuyucu kendisi yapmis gibi hatta bunun için bir bilgisayara ihtiyaciniz yok hemen indirilmesi.

Piyasada seçim için Elektronik Kitap Okuyucu birkaç marka vardir. Geri kalani gibi birçok paketi üst ötesine bakmaya zahmet etmeyin, dedi sahip beta hala. Bu zamana kadar iki en kanitlanmis marka Amazon Kindle ve Sony PRS vardir. Her iki seri çalisan olusturulan ve ikinci modellerine zaten var. 700 uzak bir ikinci – ama uzlasma, kendi Kindle 2 hizli Sony’nin amiral gemisi PRS ile rekabet uzak çizim ile Amazon eBook Reader.

Kindle 2 ele almak için, hizli hareket etmek zorunda. Özellikle yogun mevsimlerde stok çikislari Amazon Kindle ile yeni bir sey degildir. Back-to-back Christmases için, uygun tatil çok önce tükendi. Alinti teslimat süresi bugün bildigimiz tüm öfke nedeniyle uçucu olmaya devam ediyor. Kirmizi sicak e okuyucu ama fiyat prim krizi asmak için gerekli olabilir için eBay alternatif pazar olabilir.

Elektronik kitap okuyucu insanlar için sadece bir nimet vardir, onlar da çevre dostudur. Kindle gibi bir üst marka kitaplar için kagit fabrikasi gelen tasarruf ile yatirildi olabilir agaç sayisini düsünün tek basina kombine tüm e-kitap okuyucu markalarin toplam etkisini saglar. Whispersync sayesinde, 15 milyon kadar iPhone ve iPod Touch son zamanlarda çok gecede onlari yesil hale Amazon e-basliklari okumak için donatilmistir.

2 tür al da ceplerinde için daha kolaydir. Biraz pahali olsa da, aslinda özellikle hevesli okuyucu durumunda oldukça hizli bir sekilde kendini amorti eder. Amazon e-kitaplar onlarin kagit meslektaslari yarisi maliyet. Dükkani, satin almak ve okuyucu kendisi dogrudan Whispernet üzerinden online kitap almak ve çevresinde sürüs ve sirada bekleyen güçlük ve gider bypass. Amazon ebooks ücretsiz örnekleme de standart bir uygulamadir.