Xbox 360 beyaz ekran düzeltme

Bir oyun ya da Xbox 360 bir film izlemek istediginizde beyaz bir ekran var mi? Sonra sözde renkli ekran donma hata tarafindan yakalanmis oldum. Böyle bir hatayi düzeltmek için zor olabilir, ama bu bu düzeltemez anlamina gelmez. Sen Bu tür sorunlari gidermek için 2 yol var.

Microsoft tarafindan Xbox 360 beyaz ekran düzeltme

Ne yapabilirsiniz Microsoft arayin ve konsol ihtiyaci olan onarim vermeye istekli olup olmadigini güzel isteyin olmasidir. Olsa da, bu iyi gelebilir, ama gerçek su ki bu iyi degil diyor. Bunu yaptiginizda, Microsoft’a 150 $ ödemeniz gerekir. Garanti süresi dolmus olmasi halinde Ancak, bu sadece ihtiyaç vardir …

Ayrica, akilda tutulmasi gereken baska bir sey bekleme zamanlardir. Tekrar favori oyun oynayabilirsiniz önce 3-6 hafta beklemek gerekecek.

Xbox 360 beyaz ekran kendim düzeltmek? Bu bile mümkün mü?

Aslinda, bu var en iyi seçenektir. Önce bu duydugunuzda, bunun gerçek disi oldugunu düsünebilir … Degil mi? Peki, emin … Ama kesinlikle-mümkün degil. Oldukça Bunu yapmak istiyorsaniz, bir onarim kilavuzu kullanimi önerilir.

Adim talimatlari adim gerekir, çünkü bu gereklidir. Ama onarim kilavuzu daha sonra talimatlari sunuyor … Ayrica detayli fotograf var ve adim videolar adim verir.

Ayrica, bunu yaptiginizda, size 150 $ ödemek zorunda olmayacak ama yine de onarim kilavuzu için bu küçük bir kismini ödemek zorunda. Ayrica, hafta beklemek zorunda kalmazsiniz. Aslinda, bugün bitireceksin, yüksek olasilikla … Bugün yine en sevdiginiz oyunlari oynamak ister misiniz?

Sonuç?