Washington DC bilgisayar onarim, pc sorun için en iyi çözüm

Bunu yapmak için kullanilan olarak bilgisayariniza çalismiyor? Evet, bu çok yaygin bir sorun ve hemen hemen her bilgisayar kullanicisi bu deneyimler. Bilgisayariniz yavas yavas gerçeklestirir ve uygulamalari gibi hizli onlar eskisi gibi baslamak gibi görünüyor yoksa, yeni bir bilgisayar için gitmek gerekmez. Bilgisayariniza Birkaç basit ayarlamalar tekrar yeni gibi çalismasini saglamak olabilir. Yeni bir bilgisayar satin almak çogumuz için sadece pahali degil ama birkaç gün sonra siz de yenisi ile ayni yasayacaksiniz. Bilgisayar onarim Washington DC basvurun ve bilgisayarinizin sahip oldugu sorunu çözmek.

Sen kolayca eski bir bilgisayar için bellek ya da yeni bir sabit disk ekleyerek eski bilgisayariniza yeni bir hayat ekleyebilirsiniz bilmek sasirtacaktir. Bazen, hatta daha hizli gerçeklestirmek için yeni bir ekran karti ekleyebilirsiniz. Yazilim açisindan da biraz daha dikkatli olmasi gerekir. Bilgisayarinizda yüklü olan yazilim uygulamalari degisiklikleri ve en son güvenlik sorunlari yetismek için güncellestirilmesi gerekir.

Bilgisayar güvenligi bilgisayar kullanicilarinin çogu ilgilendiren baska bir konudur. Virüs, casus yazilim ve diger araçlar PC kullanicilarinin sistem isgal için hackerlar tarafindan kullanilir. PC kullanicilari korumak için, çevrimiçi hizmet ve destek sunan çesitli uzaktan teknik destek sirket bulunmaktadir.

Bu sirketler farkli teknik destek PC kullanicilarinin ihtiyacini karsilamak için planlari var. Aylik, üç aylik, yillik destek planlari bazi sirketler var saat bazi sarj ederken. Her zaman hizmet için gözle önce toplam tutari ayarliyoruz bilmek için tavsiye edilir. Online bilgisayar destek saglayicilari bazilari garanti hizmeti sunuyoruz. Bu sorunlari çözümsüz kalirsa onlar ücret anlamina gelir. Her zaman politikasi “ücret düzeltmek hayir” bu tür bir sirket için gitmek için tavsiye edilir.

Diger yandan, bir çok sirket sinirsiz destek seçenegi vardir. Bu kerelik ödeme yapmak ve bilgisayariniza PC sorunlari herhangi bir ve her türlü teknik destek almak anlamina gelir. Bu virüs sorunlari, bilgisayar yavaslama, güvenlik sorunlari, vb Tek kelimeyle içeren, belirli bir süre için sinirsiz destek.

Bu sirketlerin uzak masaüstü paylasim yazilimi kullanimi uzaktan teknik destek saglamak. Abone güvenli hizmeti sunulabilir böylece Tipik olarak, sirketler sifreli yazilimi kullanin. Hizmetler nitelikli ve deneyimli teknik destek uzmanlari tarafindan sunulmaktadir. Aslinda, sirketlerin Microsoft, Apple, Red Hat ve PC kullanicilari sektör iyi teknik destek almak, böylece CCNA sertifikali uzmanlar istihdam. Baska bir çekici özelligi gerektiginde bosuna böylece hizmet gece gündüz teslim olmasidir.