son teknoloji ve dell dizüstü bilgisayarlar yenilikçi özellikleri

Dell dizüstü bilgisayar üretim yapan piyasada taninmis bir isim olarak ortaya çikmistir. Yildir, bu kullanicilara hayranlik ve sevimli dizüstü bilgisayar modelleri bir çizgi vermektedir.

Dell dizüstü serisi en son teknoloji ve yenilikçi özellikleri, son daha iyi her zaman imbibing manifoldu büyüdü. En son dell laptop modelleri bazilari hakkinda konusmak, sokakta görüsmeler yeni ve yenilikçi Dell Inspiron 1525 adini içerir.

Dell zaman oldu ve tekrar Asus dizüstü bilgisayarlar ile karsilastirildiginda oldugu gibi, her zaman tüketicilerin çizgisini etkilemek için öncü ve kalp hack dizüstü bilgisayar modelleri tasarimi amaçlamistir. Bu yeni dizüstü bilgisayar modeli ince tasarimi ile geliyor ve düsük bir fiyat etiketi ile birlikte üst düzey özellikleri batirilmis ayarlanir. Bu ögrenciler ve profesyoneller tarafindan kullanilmak üzere uygun oturur. Özellikler ve teknoloji ile karsilastirildiginda bu dell dizüstü fiyatlari makul etiketlenmis olabilir ilgilidir.

Dell Inspiron 1525 Laptop etkin bir mobil teknoloji ile çekici, temiz tasarimi ile birlestiginde 15,6 inç ekrana sahip. Bu tür Ruby Red, Jet Black veya Gece Mavisi ve dört yeni modelleri saglar gibi canli renk seçenekleri bir dizi geliyor. Ayrica, bu kullanicilarin etkilemek için içinde bir parlak siyah kaplama spor. Bu Intel Core 2 Duo islemciler ile güçlendirilmis ve en son Mobile Intel GM965 Express yonga seti sahiptir edilir.

Onun 16:9 en boy orani 15,6 “HD genis ekran monitörler için essiz bir film deneyimi sayesinde saglar. Bu laptop model spor 4.0 böylece Dinamik Video Bellek Teknolojisi ile Intel Graphics Media Accelerator X3100, etkili bir dizüstü oyun bilgisayari yapmak. Kendi üzerinde bazi Sayma ayirt özellikleri, bu kamera, telefon ya da MP3 çalar daha hizli dizüstü bilgisayar, dijital fotograf ve müzik dosyalari aktarmak için yardimci olan bir 7-in-1 Ortam Karti Okuyucu vardir. Dell Inspiron 1525 laptop da Windows ile birlikte yüklenir hangi Vista Home Premium isletim sistemi alicilar için baska bir motivasyon olarak ayarlanir.

Dell tarafindan sunulan Dell dizüstü bilgisayarlar karsilastirin ve size uygun bir sekilde bütçenizi yani sira ihtiyaçlari uyacak uygun bir seçenek olarak bulmak için eminiz. Bu görüntülü sohbet, kayit ve video e-posta göndermek kullanarak, ya da dünya çapinda PC-to-PC aramalari yaparak aileniz ve arkadaslarinizla temas halinde kalmaya yardimci olur. Bu bilgisayar fiyat listesi için yapilan parlayan bir ektir.