ricoh fotokopi gidermek çözmek için nasil

Ricoh Eger ofis ve kisisel ihtiyaçlari için ekipman en iyi istege bagli seçenek olarak seçebilirsiniz fotokopi makinesi biri ünlü markasi üreticisidir. Bu fotokopi makineleri boyutlari, fonksiyonlari ve ayni zamanda yeteneklerini çesitli seçenekler mevcuttur. Bu hiç olacak makinenin baska bir seçenek daha karmasik bir tedavi gerekir fotokopi ürünleri bir profesyonel bir seçimdir. Günlük çalisma, size çözmek için gereken bazi ortak sorun giderme ile ugrasmak gerekir.

Yerine tamir için profesyonel yardimcisi çagri kendiniz gidermek sorunu çözebilir eger daha iyi olacaktir. Bu tür pamuklu bez ve cam temizleyici gibi bazi basit araçlari kullanarak çözebilir. Eger makine ile ilgili bir sorun varsa, size güç dügmesini basili ya da güç kaynagi geçis yaparak makineyi kapatmak için deneyebilirsiniz. Bu makine için ise yaramazsa, bir an için güç dügmesine çikarin deneyebilirsiniz. Bunun yerine yukarida bu adimlarin, ayrica fotokopi makinesi yeniden baslatarak çözmeye ve bir an için birakabilir.

Bir kagit sikismasi sorunu varsa makinenizi yeniden baslatmaniz çalisirken, bir bip sesi olacak. Ricoh fotokopi makinesi bazi seri, size kagit sikisma tam yerini gösteren bir ekrana sahip olacak. Bu sekilde, ayni zamanda kagit rulo temiz yapmak için silgi kullanmayi deneyebilirsiniz. Buna ek olarak, ayni zamanda cam, besleyici ve ayni zamanda kir her türlü temiz tarayici parçalari tutmak gerekir. Sorun giderme de ekranda hata kodlari ile çözüldü. Yukaridaki tüm adimlari iyi ise yaramazsa, bu sizin için yapilan yapmak için Ricoh hizmeti aramak için baslayabilirsiniz.