ps3 yanip sönen isik hatalari tespit ve ne kadar iyi için ps3 yanip sönen isiklar düzeltmek için

Kimse kesin PS3 Yanip sönen isik, ile ilgili seviyor. Gerçekten hiçbir özel bilgi ya da bir onarim kilavuzu ile evde bu Playstation 3 hata onarim veya düzeltmek sana göstererek, daha iyi bu sorunu yapabilir bazi seyleri açiklamak istiyorum. Check it out.

Ana Sayfa Teknikleri PS3 yanip sönen Isik hatasi Fix

1 – Bu ilk yap! Sadece sisteminizi yeniden baslatin. Bu hafife onarim tekniktir.
2 – Gevsek veya hasar görmüs kablolari mi? Onlar gevsek ise, onlari geri kanca. Bunlar zarar görürse, derhal degistirin.
3 – Yine çalismiyor? PlayStation 3 sistemi tüm önekler çikarin. Simdi hepsini geri sikica onlari takin ve yeniden deneyin.
4 – Tamam, PlayStation 3 hala isiklari yanip yapmaniz için son sey. 15 dakika boyunca sabit sürücüyü çikarin ve sonra yeniden takin bunu. Bu döngü bellek olacak ve bazen çalismaya baslayabilirsiniz yapabilirsiniz.

Bu ipuçlarini PS3 konsolu sabitleme hiç iyi olsaydi, o zaman aslinda tamir gerekecek. Sana izlenmesi gereken bazi kurallar verebilir, ancak seçtiginiz onarim teknigi seçimi size kalmis.

sony bu ps3 yanip sönen isik sorunu çözmek izin

Bu kadar gitmek için en kolay yoldur. Tek sorun size $ 130 veya sadece tamir ücreti olarak da 150 $ harcama sonunda olabilir! Hatta sirkete nakliye masraflari da dahil olmak üzere degil. Genellikle bir garanti kapsaminda ediyoruz, ama bazen gerçek bir agri olabilir ve hala sarj yollarini bulacaksiniz. Bir sonraki yöntemi ile rahat hissediyorum yoksa, kesinlikle bu sopa. Ama bu PlayStation 3 yanip sönen isiklar kurtulmak için ucuz bir yol istiyorsaniz, o zaman bu deneyin:

evde playstation 3 kendini düzeltmen

Daha fazla insan denemek ve Sony kendi PS3 göndermesini para kazanmak için istekli çünkü bu popüler hale gelmektedir. Temelde konsol parçalara ayirmak ve size isiklari yanip neden parçasi içinde onarin. Bu kendiniz deneyin, ancak kendi yapiyor rahat hissetmiyorum, bu size yol olabilir orada tamir kilavuzlari vardir olabilir.

Yuck! PS3 yanip sönüyor Isiklar. Onlardan nefret ediyorum. Sana Sony’nin tamir servisi ile tüm bu ekstra para ve zaman harcamak zorunda kalmadan Sony PlayStation 3 konsolu gidermek istiyorum nedeni budur. Bu onarim kilavuzu ayri sistem almak yapmak ve yanip sönen isiklar PS3 neden olan sorunu çözmek için gereken tam olarak ne adim adim gösterecektir. Bu ise yaramazsa, para geri (ve bunu denemek yoksa ise yaramaz tek yoldur) verir.