performans için en iyi ekran karti

Bu oyuncular ve müthis (ya da belki su anda çok harika degil) oyun deneyimi için borçlu oldugumuz video veya grafik karti. Ekran karti piksel render ve tek kare algilamasini göz engelleyen bir hizda 3D canli favori oyun getirmek Hesaplamalari yaptiktan sorumludur. Yeni bir ekran karti satin almadan önce, CPU kontrol, RAM ve anakart sadece mevcut kurulum ile uyumlu kartlari bakiyoruz emin olmak için. Bu makalede, en iyi video piyasada kart ve üst rakiplerinden biri bakar.

En iyi daha azina razi olmaz olanlar için, sahip olmasi gereken ekran karti XFX ATI Radeon HD 5970 oldugunu. Bir tek kart üzerinde iki yogun GPU çekirdek kombinasyonu Radeon HD 5970 sadece dokunulmaz yapar. Bu kart yatirim oyuncular hayal kirikligina olmayacaktir. Eger Radeon HD 5870 iki kat hizli almazsiniz olsa da, en az yüzde 50 kazanç almak için bekleyebilirsiniz. 2560×1600 çözünürlüge sahip bir 30 inç monitör üzerinde çalisan oyun bu kadar kolay görünüyordu.

Tabii ki bu kart tamamen mükemmel degil. Çogu bilgisayar çantalari için çok büyük hale dolarin üzerinde 700 yaklasik 13 santim uzunlugunda önlemler satiliyor. Bu kartin gücü büyük bir güç kaynagi gerektirir ve bunun sonucu yüksek ve sicak hem de çalistirmak egilimi gibi. Bu seyler etrafinda çalisabilirsiniz Ancak, bu kart performans için satin alabileceginiz en iyisidir.

Radeon HD 5970 için fiyat ya da boyutu için çok fazla sadece ise, o zaman baska bir harika bir seçim MSI Nvidia Geforce GTX 480. Hala Radeon daha yavas olsa da, bu iki kart esit yakin olarak gerçeklestirmek bir kaç oyun vardir. Ama Nvidia Mozaik ve çoklu kart oyun gibi seyler ile gelismis özellik destegi için Radeon üzerinde puan kazanir. Radeon gibi, Nvidia sicak çalistirmak için bilinen, bu nedenle bir yerde iyi bir sogutma sistemine sahip emin olun.

Bu tabii ki piyasada sadece iki ekran kartlari degil de, onlar en iyi performans gösteren olanlardir. Eger ekran karti çok fazla talep olarak koymak yoksa, muhtemelen çok daha az isi almak için harika bir kart bulabilirsiniz. Ancak, bir Radeon 5917 veya GeForce GTX 480 ya bak bu iyi oteller, sadece gözleri ile size birakabilir.