ortak kardesi mürekkep püskürtmeli yazici ve yazici kartus sorunlari gidermek için nasil

Sadece sizin is veya okul için gereken bir belge yazarak bitirdim. Simdi bu belgeyi yazdirmak gerekiyor. Siz “Yazdir” seçenegini seçin ve taze yazdirilan sayfalarin düzgün kusursuz sizin makineden çikarilir olmasini bekliyoruz. Ne yazik ki, isler bu sekilde çalismaz. Sorunlar ne zaman, yeterli çöpe yazici atmak için sinirli hissedebilirsiniz. Bunun yerine, sorunu kendiniz tespit düsünün.

hizli mürekkep biterse

Pek çok kisi Brother yazicilar ile karsilasabilecegi yaygin bir sorun hizla mürekkep tükendi olmasidir. Sadece tekrar bos çalisan oldugunuzu ögrenmek için sadece baski giderek daha mürekkep kartuslari degistirmeniz yeterli olabilir anlamina gelir. Bu sorunun nedenini Brother Yazicilar sürekli mürekkep bir çok israf mürekkep püskürtmeli ve bu biter temizlik olmasidir.

aniden çalismamaya basliyor

Brother yazici aniden durmasi, size soruna neden olabilecegini sisteminize yaptiginiz ne gibi degisiklikler hakkinda ilk düsünmek gerekir. Son zamanlarda Vista’ya yükseltme varsa, yeni isletim sistemi ile uyumlu farkli bir sürücüsünü indirmek sürece Örnegin, yazici çalismayabilir. Bir bulmak için nasil emin degilseniz, PrintCountry.com gidin ve bunlari size ücretsiz olarak gereken yazici sürücüsü e-posta var.

dikey lekeler

Eger yazdirdiginiz sayfalarda dikey lekeler görmeye baslarsaniz, sorunlari görmek için ilk etapta yazici mürekkep kartuslari oldugunu. Onlar mürekkebi bitiyor olabilir. Eger bu sorunu göz ardi ettiyseniz, yazicinin davul degistirmeniz gerekebilir. Birden fazla 100 $ maliyeti davul satin alarak bu kendiniz yapabilirsiniz olsa da, uzun bir süre için Brother yazici yasadim, özellikle yeni bir yazici satin düsünebilirsiniz.

hata mesajlari

Onlar ortalama kullanici mantikli nadiren çünkü yazdirmak için çalisiyoruz hata iletileri alma sinir bozucu olabilir. En iyi seçenek, el çekin ya da belirli bir hata iletisi Yazici için ne anlama geldigini ögrenmek için online kilavuzlarini göz etmektir.

Yazici kontrol etmek için baska bir yol çok, bir belgeyi yazdirmaya çalistiginizda için ayni yazici kullanan diger insanlarin istemektir. Hiç kimse Yazici ise almak varsa, yazici düzeyde sorun giderme yapmak isteyebilirsiniz. Yazdirmak degil sadece, sorun baglanti ile muhtemelen.