okuma yeni dalga için Kindle 2 satin

Kitap perakendeci Amazon ilk sahneye geldiginde, bize online kitabevi tanitti. Bu seferde, bu elektronik ortamda kendi mal sunarak bu hareketi bir adim daha atmistir. Tüm bu Amazon Kindle adinda yeni bir kablosuz okuma cihazi ile yapilir. Seçerseniz sahne tamamlanmistir elektronik okuma için ayarlanir, evet, e-kitap, elektronik ortamda temin ve bir elektronik okuyucu ile okunur çünkü Kindle 2 sahipsiniz.

Bir ürünün bu merak Amazon Kindle elektronik kitap okuyucu olarak baslatildi. Kullanisli okuma cihazi yeni dalga okuma öncü kitaplar, bloglar, dergi ve gazete indirmek için yetenegine sahiptir. Özel e-kitap cihazlari önce, bir kitabin sayfalarini karistiriyorum üzerinden yapilmasi için kullanilan okuma. Okuyucular bugün, mobil esnek ve kullanici dostu elektronik seçeneginiz vardir.

Kindle Tasinabilir eBook okuyucu kendi basina çalismak üzere tasarlanmistir. Hatta medya akisi, eszamanli ve internet tarama için 3G teknolojisi ile Amazon Whispernet dogrudan bagli. Bu özellik Amazon tarafindan ödenen çünkü endiselenecek hiçbir hizmet plani, sözlesme veya fatura var. Kullanici üzerine hakkinda sadece maliyet pil güç tüketimi, kablosuz kapali ile 2 hafta karsi sürekli çalisma her 4 ila 5 gün sarj.

Whispernet da Amazon’un kablosuz dagitim sistemidir. Eger okumak istediginiz aklinizda bir kitap varsa, bu sistem araciligi ile bir dakika içinde bunu elde edebilirsiniz. Müsteriler ayrica indirmek ve ücretsiz kitaplarin ilk birkaç sayfa üzerinden gitmek için izin verilir. Bunu satin almaya karar verirseniz, daha sonra dogrudan Kindle tek bir tiklama ile satin alma ve indirmek için devam edebilirsiniz. Kindle kompakt karton kapakli boyutlu okuyucu ve bunu etrafinda kitaplar bir kütüphane tasiyan ama yine de hafif seyahat edebilirsiniz.

Bu Kablosuz Okuma Cihazi hakkinda en iyi sey onun keskin siyah-beyaz kagit gibi ekran. Bir elektronik ekran için, özellikle uzun süre okuyanlar için göze çok kolaydir. Ekran arkadan aydinlatma ile e-mürekkep teknolojisi Vizplex sürümü dayanmaktadir. Okuma parlak günes isigi altinda böylece% 100 dogal ve ekranda çok uzun ya okuma çok sicak alma ile ilgili bir sorun olmaz.

Ayrica, Whispernet kablosuz, arama kesfetmek, indirme, ve yerinde içerigini okumak için kullanicilari için Amazon’un optimize teknolojisi arti Sprint ulusal yüksek hizli (EVDO) veri agi üzerinde güçlendirir. Orijinal Kindle eBook okuyucu Kindle 2 olarak adlandirilan gelismis bir sürümü tarafindan basarili olmus demektir. Bu kazanan özelliklerin ama kizlik sürümü çikintilar eksi büyük bir korur.