mürekkep püskürtmeli kartuslari – Mevcut mürekkep püskürtmeli kartuslari türleri

Biz uygun mürekkep püskürtmeli yazicilar için ararken Biz bir kaç sey endise ediyor. Bu iliski en önemli bileseni mürekkep püskürtmeli kartuslari oldugunu. Bu yazicilar daha çok ev amaçli yani sira küçük ve orta ölçekli isletmeler için kullanilir. Onlar sinirli baski ihtiyaçlarini yerine getirebilir. Iki satin alma seçenekleri ve size finansal ölçeklenebilirlik göre birini seçebilirsiniz.

1. Yeni olan Kullanilmayan
2. geri dönüsümlü

Yeni olanlara göre geri dönüsümlü mürekkep kartuslari çok daha ucuzdur. Dolum hizmeti çesitli saticilar vardir. Yapmaniz gereken tek sey, bos kartus yatirmak ve kisa içinde kartus doldurulmus olacak iken. Bazi durumlarda onlar sadece baska bir dolu bir ile kartusunu degistirin. Bu istediginiz kadar birçok kez yapilan dolum alabilirsiniz. Ancak, benim görüsüme göre, yenilerini tarafindan üretilen olanlar ile çikti kalitesini karsilastirmak olamaz. Kullanicilar kurutma ve mürekkep akmasini ile ilgili sorunlar yasadim. Ancak, bazi taninmis saticilar kaliteli dolum hizmeti vermek. Bu kalite temel kosulu olmayan bir çok ekonomik bir seçenektir.

Öte yandan, herhangi bir taninmis marka diler yeni bir kartus alabilirsiniz. Yapmaniz gereken tek sey yazici türüne göre gerekli modelini seçin ve siparis online yerdir. Bu, geri dönüsümlü olanlar satin almaktan daha çok daha fazla mal olacak.

Bir sonraki en önemli konu bu kartuslari son nasil uzun? Bu kullanim miktarina baglidir. Bu renk kullanimina bagli olarak yeni bir kartus 80-100 sayfa yazdirabilirsiniz. Hatirlamak gereken önemli bir nokta vardir. Dolum seçenegi yalnizca üçüncü parti üreticilerin tarafindan saglanmaktadir. Bir marka sunan geri dönüsüm hizmetleri görmek asla. Bunun disinda, geri dönüsümlü mürekkep püskürtmeli kartuslari veren sirketlerin çok küçük bir yüzdesi aslinda güvenilir bulunmaktadir. Para büyük bir meblag yatirim yapmaya hazir olup olmadigini, mevcut daha iyi bir seçenek var.

Kendi mürekkep dagitici satin almak ve sonsuza kadar sorununuzu çözebilir. Ancak, bu çok pahali bir alternatif ve çogu insan bile bu konuda sanmiyorum. Bunu göze alamaz, yazici satmak ve ekonomik bir fiyat araligi ile kullanilmis bir tane satin alabilirsiniz. Bu yazicilar hizli degildir ve bir sayfa yazdirmak için otuz-kirk saniye sürebilir. Eger geri dönüsümlü mürekkep püskürtmeli kartuslari ile ilgileniyorsaniz, size ilgili sirketlerin ölçme biraz zaman harcamak zorunda kalacak.