lazer yazici – ev ya da ofis için ucuz çözüm

Hizi – Lazer yazici bir büyük avantaji vardir. Bir lazer çok hizli hareket eder ve bilgi kagida inanilmaz hizli aktarir. Yerine sadece bir mürekkep püskürtmeli yazici gibi bir sayfanin bir bölümünü baski, bir lazer yazici bir anda bütün bir sayfanin baski saglayan yok. Ayrica, özellikle yazicilar, darbe ve mürekkep püskürtmeli tarzi yazicilarin daha kesin sonra diger türleri. Lazer isinlari herhangi bir ekstra mürekkep difüzyon tasarrufu, kagit üzerinde çok hassas görüntü aktarmak.

Modern lazer yazicilarin çogu çok sik ve verimli enerji vardir. Artik makine isleyen tutmak için çok maliyeti nedir. Uzun vadede giderleri açisindan, bir lazer yazici bir toner kullanarak mürekkep püskürtmeli yazicilar kullanmakta oldugunuz mürekkep kartuslari degisen çok daha ucuzdur. , Renkli yazdirirken özellikle bu pahali mürekkep kartuslari, çok hizli bir sekilde harcanabilir.

Bir lazer yazici kullanimi bir diger kolaylik çok daha az daginik ile basa çikmak için olmasidir. Toner kartuslari ince bir toz dolu ve dolum veya degistirme için kolaydir. Bu ince toz bir mürekkep püskürtmeli yazicinin kartus doldurmak için girisimlerinden sonra dökülen mürekkep temizlemek için çok daha kolaydir.

Bu renkli lazer yazicilar da siradan bir siyah beyaz yazici daha fazla yaraticilik ve tasarim potansiyeli olmasi da dikkate degerdir. Bu renkli promosyon tasarimlari veya kendi logosu ile, diziye aniden sahip oldugunuz sabit her parça mümkündür. Son zamanlarda yerine disari çiftlik olma kartpostal, poster, kartvizit ya da davetiye, basimi gibi çok pahali baski isleri artik sadece ofiste yapilabilir.