lazer toner – kaynaklar yüksek standart lazer toner almak için

Mürekkep püskürtmeli yazicilar ile karsilastirildiginda lazer yazicilar daha pahalidir. Bu yazicilar büyük ölçekli resmi amaçli olarak kullanilir. Bu yazicilarin performans lazer toner kalitesine büyük ölçüde baglidir. Yeni toner son derece pahali ve onlari tekrar tekrar satin almak mümkün degildir. Çogu kurulus onlari doldurulmus olsun.

Sirketlerin bir dizi lazer toner üretiyoruz. Bu yazicilarin firsatlar her sirketin mevcut toner bir dizi vardir. Bence, yeniden doldurulmus toner yenileri ile ayni kalite yok. Renk sunumu ve parlakligi yeni orijinal lazer toner göre çok iyi degil. Bunun disinda, çikisin kalitesini size Çiktilarda toner tahil bulabileceginiz gibi iyi degil. Bu bavulun saglamliginin tekdüzesizliginin tasimaktadir.

Yeni toner satin almak o kadar da zor degildir. Herhangi bir marka diler onlari alabilirsiniz. Sorun uyumlu toner dolum veya satin almak için tercih zaman oldugunu. Bu durumda, kalite düzeyi saticidan tedarikçileri ve üreticileri degistikçe saticiya degisir.

oem lazer toner

Bu tonerler genellikle yazicinin üreticisi profesyonel bir sirket tarafindan üretilmektedir. Bunlar, standart bir boyut ve sekle sahiptir. Bunun disinda, bir marka logosu tasir. Uyumlu sürümleri bir marka imajini asla kullanmayin.

OEM (Orijinal Ekipman Üreticisi) ürünleri en pahali ve bu is diger sirketler tarafindan aynen tekrar tekrar düzenlendi edilemez. Bunun disinda, özgün firma mürekkep ile dolum toner olamaz. Yeniden üretilen ürünlerde kullanilan mürekkep kalitesi iyi degil.

Yeniden üretilmis toner

Eger yeniden üretilmis toner çevre için daha az zararli oldugunu biliyor musunuz? Onlar geri dönüsümlü plastikten yapilmis olmasidir. Bu kartuslarin da eko-toner kartuslari olarak adlandirilir. Sizin tonerler bos sonra, taninmis bir saticiya onlari almak ve onlari doldurulmus almak gerekir. Ancak, en kaliteli toner mürekkep doldurma bu kartuslari için kullanilan emin olun. Düsük kaliteli bir lazer toner performansini engel yenilenir.

Eger yeni toner için bir siparis ederken dikkatli olmak gerekir. Daha yüksek oranlarda düsük kaliteli ürün sunacak gibi online olarak mevcuttur ve bir üçüncü taraf satici sirket diler kalite ve fiyat açisindan en iyi anlasma alabilirsiniz. Eger dinlenme kalite düzeyi hakkinda temin ederim çok iyi marka saticilari güncellestirilmis bir stok tutmak.