kesintisiz güç kaynagi anlik güç kaynagi sunuyor

Bu modern dönemde, insanlar agir elektrik baglidir. Sik sik elektrik kesintileri onlari felç birakin. Insanlarin gereksinimlerini yerine getirmek için, Kesintisiz Güç Kaynagi (UPS) hatali zaman olarak büyük bir güç yedek olarak tanitti. Güç gezileri ve kesintileri yaygindir, bu nedenle bu tür cihazlarin ev, ofis, endüstriyel tesisler ve hastanelerin talebi karsilamak için tanitti. Ayrica sürekli bir güç kaynagi veya pil yedek olarak bilinen, Kesintisiz güç kaynagi sebeke elektrigi olmadiginda ayri bir kaynaktan güç saglayarak bagli elektrik çalistirmak ekipmanlara elektrik sürekli bir kaynagi tutar. UPS jeneratör bir anlik güç kesintisi anlik koruma saglamaz olarak jeneratörler daha önemlidir.

kesintisiz güç kaynagi türleri

Off-line, line-interaktif ve on-line – Genel olarak, piyasada UPS üç tipi vardir. Elektrik kesintisi durum gerçeklesir kadar bir off-line UPS bosta kalir. En kisa sürede durum oldugu gibi, aninda kendi güç kaynagindan güç sunuyor. A line-interaktif UPS de ana AC gücüne baglidir. Güç kaynagi basarisiz oldugunda, çift yönlü birim pil gücü saglamak için invertör moduna bagli olur. Bir on-line UPS sürekli bir kursun-asit pil depolanan enerji rezervlerinden korumali yük yetki sunuyoruz. Aslinda, UPS ayni zamanda tüm ortak güç sorunlara karsi koruma saglar.

UPS hayati parçalari bazilari dogrultucu, sarj cihazi, akü, invertör, bakim bypass ve statik anahtar içerir. Onlar mükemmel UPS çalisma çok önemli bir rol oynamaktadir. Ev hem de ofis için uygun, cihazin para küçük bir miktar devasa miktarda ücret karsiliginda mevcuttur. Cihazin sahip sonra, elektrik kesintileri nedeniyle veri kaybi düsünmeden bilgisayarinizda çalisabilirsiniz.

kesintisiz güç kaynagi satin alma

Çok ekonomik fiyatla UPS her türlü satan online magazalar vardir. Cihaz hakkinda daha fazla bilgi sahibi olmak için, internet üzerinden genis bir arama yapabilirsiniz. Internet ürün ve kullanimi hakkinda bilgi bir dizi dolu. Online magazalar araciligiyla satin almak ve elektrik kesintileri, ücretsiz ve güvenli hissediyorum önemli proje üzerinde çalisirken.