kafa telefonlari en son kafa telefonlari

Kalabalik bir yerde bazi eglence için ister misiniz? Iste bu kayniyordu ve yogun bir yer uzak fikrinizi almak için bir sey ve bu da kulakiçi stereo telefonlari kulak telefonlari ve kulaklik gibi çesitli türleri geliyor kulaklik oldugunu. Onlar rahatsizlik önlenmesi ve çok gizlilik bakimi ile eglence birlikte saglar. Kafa telefonlari çok hem de mobil meraklilari için ders disi olarak video oyunlari için kullanilir. Onlar mikrofon ve bas telefon açilan ve ses kontrolü için özellikleri ile kafasina ayarlanabilir bant ile birlikte gelir. Bu özellikleri ve bütçenize göre çesitli tipleri ile ve marka seçerek kafa telefonlari satin almak ve seçebilirsiniz.

Kafa telefon müzik severler için önemli olan ve her zaman kulaklara onlari seviyorum. Bize en son kafa telefonlari bazi bugün bir göz atalim. Piyasada tercih edilen ve iball I342 MV bunlardan biri birçok marka vardir. Bu kafa telefon 2 metre kablo uzunlugu ile kristal netliginde ses saglar ve kolay bir PC, dizüstü bilgisayar, müzik sistemi DVD ve radyo ve MP3 ve MP4 çalarlar ile kullanilabilir. Bu parçanin fiyat Rs civarindadir. 135-199.

Bir sonraki Mic hafif ile Front teknoloji kafa telefon oldugunu, bu ayarlanabilir kafa bandi mikrofon ve kulaklik ile ve oyun için büyük bir ses kontrolü ile profesyonel bir sinif stereo. Iletisim her türlü kullanin. Fiyat RS oldugunu. 110-199. Logi teknoloji net sohbet yanlisi USB kafa seti henüz arka plan sesi azaltir ve net konusma ve ses komutlari saglayan bir baska bas telefonu. Bu müzik dinlerken veya film izlerken mikrofonu kenara döndürmek için izin özelliklere sahiptir. Fiyat Rs civarindadir. 999.

Yaratici Kulaklik Ep 430 Kirmizi, tasarim kulak içi kulaklik tarz renk verir. Bu model zevkle saf müzik dinlemek için dis gürültüyü önler yardimci olur. EP-430 çesitli boyutlarda yumusak silikon kulak tomurcuklari ile saglanir. Bu modelin fiyat araligi Rs civarindadir. 525-999. IBall iRocker, mükemmel ses ile iyi ve güçlü bas ile esnek ve sik biridir ve çok hafif. Bu parça sik model ve performans ve tasarim için birçok kisi tarafindan tercih edilir. Bu son kafa telefonun fiyati Rs oldugunu. 399-581.