güç koruma sistemleri elektrik kesintileri karsi gerekli sigorta

Ani elektrik kesintisi kaydedilmemis verileri yok etmek ve asagi-zaman neden daha fazlasini yapabilir. Daha yüksek veya en uygun volt daha düsük beklenmeyen bir güç degisimi bir devre, karistirmak veri ve bazen de sabit diske fiziksel zarar darbe olabilir. Bu temel sebebi, güç koruma sistemleri çok bilgisayar ve diger cihazlar çalisan ve güç dalgalanmasi veya hatalari nedeniyle zarar her türlü güvende tutmak için çok önemlidir. UPS, jeneratör, invertör sistemleri, vb de dahil olmak üzere güvenilir ve kaliteli güç koruma sistemleri artik kritik bilgisayar, iletisim ekipmanlari ve diger elektronik cihazlar için temel is gereksinimleri vardir. Aslinda, güç koruma sistemleri bir dizi arasinda, bekleme güç kaynaklari ve kesintisiz güç sistemleri daha fazla güç arizalarina karsi gerekli sigorta olarak bakti vermistir.

Güç koruma sistemleri elektronik cihazlar için zorunlu hale gelmistir

Anlik elektrik kesintisi ölçülemez zarar mal olabilir gibi pek çok alan vardir, çünkü bugün, UPS, akim regülatörleri ve jeneratör gibi güç koruma sistemleri her alanda zorunlu hale gelmistir. Elektrik kesintisi elektronik cihazlar için tehlikeli olabilir, bu yüzden, bu sistemlerin sürekli güç kaynagi için önemli parçalari haline edilmistir. Böyle yerlerde güç koruma sistemleri gerekenden daha fazla olur. Tüm güç koruma sistemleri arasinda, simdi UPS birimleri daha talep görmektedir. Bu birimler temelde daha sonra AC akim dönüstü ve cihazlar tarafindan kullanilan DC akim üreten bir pil toplama vardir.

Koruyucularini da güç koruma sistemlerinin en basit biçimi olarak kabul edilmektedir

Disinda UPS birimlerinden, asiri gerilim koruyucularini da gerilim sivri korunmaktadir, elektronik aletleri tutar güç koruma sistemlerinin en basit biçimi olarak kabul edilmektedir. Dalgalanma güç koruma sistemlerinden dalgalanmalari aktarma tarafindan üç sekilde elektronik cihazlar korumak:

. Nötr hatti
. Yeryüzüne Hatti
. Yeryüzüne Nötr

Bu sistemler dalgalanmalara karsi korumak ve yildirimlar karsi koruma saglamaz sadece tasarlanmistir. Bu yukarida belirtilen güç koruma elektrik kesintileri veya gezileri sirasinda sistemleri veya bilgisayar ve bireysel ihtiyaçlarina bagli olarak bütün gün birkaç dakika çalisan diger aletleri tutmak dalgalanmalari.

Bu yüklemeden ayrintilari ile makul fiyatlarla bu sistemleri sunuyor online ve offline magaza vardir güç koruma sistemlerinin herhangi bir satin alma söz konusu oldugunda.