elma ios isletim sisteminin kusurlari özel olarak tasarlanmis degildir

Açik bir kusur var iPhone ve iPad iOS isletim sistemi için Apple’in yeni sürümü, bu kusur daha çok zaman baslatmak için özellikle masaüstü simgesinden ag uygulamalari, ag uygulamalari hizini yavaslatmak yol açabilir.

Fu Luomo Apple ag uygulamalari kullanmasini engellemek ve uygulamalarin kullanimi için Apple magazalarinda uygulamalari tesvik etmek için tasarlanmis bu hareketin amaci oldugunu bu “komplo teorisi” için bir pazar oldugunu söyledi, bu uygulamalar Apple için gelir olusturun. Ancak, bu tür komplo teorileri asilsiz olduguna isaret etti, Apple iPhone üzerinde iyi bir çalisma olsun için ag üzerindeki tesviklerin uygulamasinda alinmistir.

Fu Luomo Apple Dizüstü Aksesuarlari ag uygulamalari mümkün olan en iyi performansi saglamak için çalisiyor oldugunu, sirket yapay düsük hizli ag uygulamalari için bir neden vardir. O iPhone Web uygulamalari Google Android rakip ag uygulamalari yerine, Apple’in uygulama magazasi oldugunu, dikkat çekti.

Buna ek olarak, iPhone Apple’in gelirinin en, LTN156AT02 satis elde edilir ve satis uygulamasindan elde degil. Bu nedenle, ag uygulamalari hizini artirmak Apple’in iPhone satis nedeni artirabilir olan Apple’in çikarlarini, tutarli ve iPhone satis büyümesi temel amaçtir.