Eger vpc-l116fx hakkinda duydum ki

Özellikleri: Son zamanlarda, Sony Apple paralarini için iyi çalismasini saglayan, onlarin tüm-in-one PC ile büyük adimlar atmistir. Burada kisa bir karsilastirma beteen her iki sirketin iki büyük moels oldugunu. Sony VAIO VPC-L116FX / B 500GB sabit driev, 6GB RAM ve 2,66 GHz Core 2 Quad. APPLE IMAC MB952LL / Öte yandan bir 1TB sabit disk, 4 GB RAM ve bir 3.06GHz islemci Dual Core ile birlikte gelir. Bir roommy depolama, hizli islemci, ya da daha fazla peerformance, bu modesl her iki sunmak için essiz bir sey var çoklu görev ariyoruz bagli.

Özellikler ve Performans: Bu durum, bu iki model birbirinden farkli islevleri açisindan oldugunu. APPLE IMAC MB952LL / A magnificxent duisplay HD, whcih çözünürlük açisindan unsurrpassed kalir. 27-inç ekran (Full HD 1080p ekran daha yüksek) LED aydinlatmali iMac 2560 x 1440 çözünürlüge sahip. Sony VAIO VPC-L116FX / B, diger taraftan bir Full HD (1920 x 1080) 24-inç dipslay vardir. Dispplay Sony boyutu ve çözünürlük açisindan kaybetti ragmen, benzersiz bir özellige sahiptir. 24-inç ekran dokunmatik screwen vardir. Dokunmatik ekran bilgisayarinizin functionaltiy bir dizi ekler. Ayrica, modeli ayni zamanda Sony Blu-Ray sürücü ile birlikte geliyor!

Tasarim: Bu modeller iki tasarim çok farkli, onlar tabii ki dikkate çok farkli mrket seectors varligini aliyor. Masaya iMac bir pictrue rfame gibi, LCD monnitor ve masaya diger Sony modelleri çok benzer. Modeli Sony genel desifgn bir daha ince ve contenmporary ona düstü varken Modrels Apple çok distinctiive vardir.

Fiyat: Her iki sana modeels üzerinde high-end özellikleri çok powerrful ve özellikleri conisdering, bu bilgisayarlar çok iyi fiyatlardir. Su anda, 27-inç iMac MB952LL Appple / baout 1699 $ için satilan, bir 24-inç Sony VAIO VPC-L116FX / yaklasik 1799 $ her bir fiyata.