e-kitap okuyucu yerine kitap

Kitaplar varligini birakma degildir. Orada roman ve öyküleri yapiyor yazarlar hala ama farkli bir biçimde sunulmustur. Yazarlar artik internette e-kitaplar yayinlamak ve bu süreç çikti bir kitap almak daha kolaydir. Internet içinde yüzen pek çok e-kitaplar var olmasidir. E-kitaplar hakkinda tek dezavantaji bir ekran üzerinden onlari okumak veya yazdirmak için ihtiyaç vardir. Gözlerini sadece ekrana bakarken sonra yorgun alacak ise baski pahalidir. Bunu yapmanin bir baska yolu bir eKitap okuyucu elde etmektir.

EKitap okuyucu okuma e-kitaplar için özel olarak yapilmis bir cihazdir. Bu tasimak hafif, küçük ve kolay olacak sekilde insa edilmistir. Eger sadece kanepe veya yatakta yatmak ve eKitap okuyucu okuma baslayabilirsiniz zaman eBooks okumak için sandalye üzerinde oturan olmasi gerekmez. Kontrast kolayca gözlerini lastik olmaz ve bir sayfaya sigacak kadar büyük bu yüzden ekran yapilir. Bu binlerce kitap saklamak için yeterli bellek alanina sahiptir. O okuyucu içinde küçük bir kütüphane getiriyoruz gibi hissediyorum.

Tüm pazar içinde e-kitaplar okuyucu her türlü ve her biri farkli özellikleri vardir vardir. Simdi en popüler biri Kindle oldugunu. Bu basili kitaplar mürekkep taklit içindir E-mürekkep özelligi vardir. Sonra da dakika konuda yeni eBooks indirmek için izin veren bir aga bagli.

Farkli okuyucu için fiyat birbirine oldukça benzer. EKitap okuyucu Toplama istiyor ve genel hissediyorum gibi nasil özellikleri ne kadar gelir. Bir kez bir tane var, kendinizi okumak için ucuz eBooks yüzlerce ve binlerce oldugu gibi okumak seyler bitmesi asla bulamayacagim.