30 “elma sinema düz panel monitör özellikleri

Düz ekran teknolojisi en yeni yenilik Apple Cinema Display oldugunu. Bu yeni monitör, uzay bilinçli son derece net ve bilgisayar bir gün çok daha iyi hissettiriyor. Görüntüleme çogu kisinin televizyon daha büyük bir ekran önünde is yapiyorsun miyim? Cevabiniz evet ise, 30 “Apple Cinema özelliklerinden bazilarina bir göz atin.

30 “ekran ile bir bakista tüm proje görsellestirmek için kolaydir. Genis ekran alani yer gerçekte düzenleme yapma ve kullanici hiç bir göz gözlerini kisarak olmadan bir iki sayfaya yayilan üzerinde çalismasini saglayan, kullanici% 77 daha fazla ekran gayrimenkul ve daha yüksek bir çözünürlük sunuyor.

Apple Cinema Display düz ekran monitör genis ekran kullanici için en iyi bir sekilde çalisiyoruz belgelerin düzenlenmesi için daha dogal bir biçimde sunmaktadir. Beyin yan yana düsünmek daha apt yerine, soldan saga, ve artan ekran boyutu ile, verimliligi artirmak için birbirine hemen yaninda bir projenin herhangi iki öge yerlestirmek kolaydir. E-posta en gelismis grafik tasarim için, Apple Cinema düz ekran kalitesi en iyi isteyen kullanicilar için mükemmel.

Monitör kendisi akilda kullanici ile tasarlanmistir. Bir düzgün vücutlu stand kullanicinin masanin üzerinde ve hafif monitör Apple bu yana Sinema ekran gezinen kadar gelistirdigi, sadece 5 ila 25 derece görüs açisi degistirmek için hafif bir dokunus gerektirir.

Apple Cinema Display halindeyken kullanici için de çok yönlüdür. Bu MacBook ile tamamen uyumludur. Bu bir dizüstü etkileyici bir masaüstü tuval ile çok büyük bir destek adresinin baska filan sunum verir.

Tüm Apple görüntüler gibi, Cinema Display, bir FireWire 400 merkezi yani sira bir USB 2.0 hub ile birlikte gelir. Bu, kullanicinin, dijital fotograf makineleri veya kameralar baglamak için seçenegi sunar. USB iPod, yazici ve tarayicilar için idealdir.

Apple Cinema Display düz ekran monitör kesinlikle düz panel monitörler en sicak teknoloji ariyorsaniz gitmek için en etkileyici yoludur. Daha kolay bilgisayar basinda zaman yapmak veya müsterileri etkilemek için piyasada konum Yani, daha fazla kendinizi yormayin.