1008HA deniz kabugu çok serin ve çok iyi hissettiriyor.

Performanslari keskin ve ses yüksek sesle yeterli stereo hoparlörler. Bu çok kötü ‘, bir seyler 1 GB RAM dahil iyi çalisiyoruz göz önüne alindiginda, çok büyük gerçekten bellegi (RAM) yükseltmek için bir beyin cerrahi olmak, ama olmalidir. Ancak, kendini yenileme yetenegine sahip güzel olurdu. Bu bir tasarim kusur ASUS garip! Olmayan degistirilebilir pil kullanici, büyük bir sorun ben bir dizüstü bilgisayar için ekstra pil gerek asla ve ben her zaman kötü giden ilk pil yeni bir model için bir tasinabilir bilgisayar kurtulmak olmasidir degildir. Egilim piller insa etmek ve dizüstü çerçevesinin tüm diger bölgelerinde kisisel egitim araciligiyla daha küçük, ince, hafif pil paketleri olabilir. Biz sadece bu alismak zorunda.
Ekran en son düsük enerji LED arka isigi kullanarak, keskin ve parlak. O parlak, ama herhangi bir sorun bulamadi. Renkler parlak ve canli. Verimli çok enerji oldugu için Shell de ‘Enerji Yildiz “onayli bir cihazdir.

Klavye çok yararli ve güzel trackpad. Trackpad de çok yüksek sok ve multi-touch eserler degildir. Dügme bir parça türüdür ve sola veya saga basin. Dügmesi biraz ‘zor, ama yanlis tusa basildiginda engellemeden.

Ve ‘en iyi netbook henüz, bence.

Dava gerçekten güzel ve lüks dahildir. Siyah kadife dis ve iç malzemenin bu tip çok yumusak ve iyi yastikli oldugunu. Bu EEA logosu ve kapatma gövdeye sahiptir. Bu kirilgan yönetmek için degil sadece, gerçek bir durumdur. Bu görmek güzel bir duygu.

Gida sarj Netbook esitlemek için beyaz ya da beyaz. Bu, orta ve 2 halatlar küçük bir “tugla” ile, 3 adet bir konudur. Bu duvara tugla gider ve diger kablo tugla bilgisayari gider. Tamam ve amacina hizmet eder bile, duvara takilan küçük bir küp ve bilgisayara bir baglanti kablosu ile sarj bir telefon “telefon” tipi tercih ederdik. Bu çok soguk olurdu.

Son derece Netbook tavsiye. Bu benim görüsüme göre, su anda mevcut en iyi netbook.