uygun fiyata Compaq Presario C765tu satin

Bilgisayar ya da dizüstü bilgisayarlar satin o kisinin cebinden agir yatirimlar talep olarak çok önemli bir karar.

Bugün, bu markalarin tüm kaliteli ürünler verme esit yetkili oldugunu iddia olarak seçimi oldukça zor duruma getirilmis üzerinden gelen marka bir dizi vardir. PC kullanicilari dikkatini çekmistir son marka Compaq oldugunu.

Compaq Presario C765TU bile en zorlu bilgisayar ve dizüstü bilgisayar kullanicilarinin kalbini kazandi güvenilir bir çalisma makinedir. Kullanicilar dizüstü bilgisayarlar ve bilgisayar ve diger ilgili isleme makineleri üzerindeki giderek artan güvenilirlik var. Bir seçtigi bir bilgisayar depolanan veriler güvenli ve zararlari her türlü korunmaktadir oldugundan emin olmalisiniz. Compaq Presario C765TU bir güvenle saklanan verileri vardir ve zaman herhangi bir diger noktada izlenebilir kolay s güvenilirlik saglar.

Ayni sekilde tüm diger Compaq dizüstü bilgisayarlar Bu dizüstü modeli ayni zamanda benzersiz Windows Vista, Ubuntu ve XP sahip tasarlanmistir ayarlanir. Sistem, çalisma yürütmek güç degerli bir miktarda üretmek için yeterli duruyor 2.0 Ghz Celeron 550 islemci tarafindan yönetilir. Ayrica, bu laptop modeli 15.4 inç WXGA yüksek çözünürlüklü genis ekran ile donatilmistir. Compaq dizüstü yardimiyla, kolayca film yapabilir ve canli renkli ekranda harika oyunlar oynarken programlarini izleyebilirsiniz. Laptop modeli daha bu sasirtici dizüstü bilgisayar modeli satin alma için bir avantaj olarak çalisan 1GB RAM var.

Bir rahat bir deneyim olarak yazarak sürdürmeye yardimci olan yumusak ve duyarli klavye üzerinde çalismak için hayal olmadigini Compaq Presario C765TU sahipsiniz. Dizüstü bilgisayar dokunmatik yüzey kullanimi oldukça kolay ayarlanir ve uzun saat bilgisayar isçilere kolaylik verdi. Bu inanilmaz dizüstü modelin pil uzun isareti performansi kadar verme kalici ayarlanir.

Bu Compaq dizüstü bilgisayar 3 USB portu, kablosuz baglanti ve 1 dijital bellek karti yuvasina entegre 5 ile ile telkin gelir. Ayrica bir Ethernet portu, mikrofon jaki, AC adaptör, 2 yönlü mikrofon, video çikisi, bir Kingiston kilit, ve modem kadar yerlesik bir arama için kullanilan bir telefon jaki içerir.

Bu dayaniklilik vaat ve bilgisayar her zaman gerçeklestirmek için istikrarli ve güçlü bir platform saglar gibi Compaq Presario C765TU sahipsiniz. Bir güvenilir bir anlasma yapmak için Compaq HP Compaq dizüstü bilgisayarlar satin eger bir büyük indirimler getirebilir.