tasinabilir usb – en etkili depolama aygiti-

Depolama aygitlari bir dizi piyasada su anda mevcuttur. Ama USB tasinabilir depolama cihazlari en iyi olduklarini kanitladilar. Maksimum müsteriler oldukça güvenilir ve güvenli bulmak gibi bu depolama aygiti satin almak.

Diger depolama aygitlari ile karsilastirildiginda Çogunlukla USBs çok kompakt. Bu cihazlar da ortalama insanlar için onlari uygun hale getirir düsük maliyetli. Gizli ya da önemli veri depolama zaman insanlar da çok güvenilir buluyorum.

Bu CD’S ve DVD’S genis depolama kapasitesi nedeniyle daha iyidir. USBs farkli depolama kapasiteleri mevcuttur. Bu cihazin maksimum depolama kapasitesi 32 GB. CD ve DVD tek CD için DVD ve 700MB için 4.7GB bir depolama kapasitesi ile sinirlidir.

Veri bile kolayca bir dakika çizik tarafindan kaybolabilir, çünkü bu gün CD veya DVD önemli veri tasimak için güvenli kabul edilmez. Bir USB aygiti plastik ile kapli ve bu sorunlar olmadan kullanilabilir ise CD ve DVD ele alinmasinda bakim bir çok ihtiyacimiz var.

USBs da müsterilerine çesitli yetkilileri tarafindan sanal kart sunmak için kullanilabilir. Bir logo ya da herhangi bir tasarim, bir kart seklinde saklanabilir ve müsteri teslim edilebilir. Bu iletim daha güvenli ve kullanisli hale getirir.

Bazi insanlar bu cihaz veri aktarimi söz konusu oldugunda biraz etkisiz oldugunu düsünüyorum. Gelismis USB 3.0 bu sorunu çözmüstür. USB 3.0 veri transferi saniyede 4.8 Gigabit kadar bir hiz sunmak için vaat ediyor.

USB baglanti noktalari bilgisayar ve dizüstü bilgisayarlar her türlü yaygin hale gelmistir. Kolayca çok güçlük yapmadan portu ile USB ekleyebilirsiniz nedeni budur.

Bir tak ve çalistir seçenegi ile geliyor gibi herhangi bir ek aygit sürücülerini yüklemeniz gerekmez. Sadece bilgisayariniza veya dizüstü ile baglamaniz gerekir ve çalismaya baslamak istiyorum.