sadece satmak için toplu olarak ürün satin alarak ürün alaninda bir konum elde.

Eger toptan alabilir bir masaüstü donanim ellerini alabilir en ucuz yoludur. Ancak, toptancilar nadiren tek units.This ürün satmak toplu satin almak zorunda anlamina gelir. Bu durumda, ben yapmaniz gerekir gibi partiler halinde satin öneririz, ve sonra onlari satma biraz para çikarmak.

Aksesuarlari gibi bilgisayar pratik, su anda vazgeçilmezdir. Hatta, elektronik donanim çok mal yok, ama en iyi türlerini gelmek zor çünkü. Baskalarina egitmek için baslayabilecegini kez onlara kendinizi egitmek.

Makineleri her kullanimdan ile giyim ve daha sonra degistirilmesi parçalari gerekir. Ya da degil gibi, bilgisayar kirilgan makineleri ve parçalari yaslandikça, yeni olanlar için onlari spaw gerekir. Insanlarin en iyi is istasyonu donanim elde edebiliyoruz bir yer biliyorum – bu ihaleleri denir.

Kaybedecek baska bir sey var sadece, sik sik en iyi yetinmek zorunda olacak. Bilgisayar donanimi bu gibi çalisir, siz bir süre kullandiktan sonra, iyi ve önemsiz olan hangi parçalari biliyorum. Ne zaman asagi gelince, üst ürünleri satin almak için mutluluk duyacagiz.

Bir kez daha, bilgisayar donanimi genel olarak satis birimleri ile son tüketiciye kullanilabilir. Eger isterseniz kolayca bu saticilar biri olabilir: kimse için ek bir ücret talep edecektir degil.

Bu ihale üzerinde bir web sitesi, liste olusturabilir, vb sinirsiz gidebiliriz yollari, etkinliklerde satmak.