q6000a toner

Toner kalitesi parçaciklarin çapi verilir. Tür ilk yazicilar 14 daha sonra 8 ila 10 oldu 16 mikrometre arasinda degisen çaplarda toner parçaciklari kullanilir. Çabalar daha partiküllerin çapinin azaltilmasi için koymak edilmektedir. Bu, ince toz, daha fazla ayrinti düzeyini elde edilebilir olmasindan kaynaklanmaktadir.

Her toner kartusu özel yazicilar için üretilmistir. Örnegin, q6000a 1600, 2600, 2.605 veya daha fazla gibi renkli LaserJet yazicilar ile kullanilabilir. Q2612A 1010, 1012 ve digerleri ile kullanilan, ancak bu renkli yazicilar degildir olabilir.

Basliginda kullanilan alti kodlari, q6000a ve Q2612A, toner kullanimi alti kartuslari atifta. Onlarin üretici gelisim beri yazicilarin en iyi tedarikçi bol tarafindan kabul edilir taninmis sirketi HP, oldugunu.

Bu alti ürünler arasinda bir seçim yapmak gerekirse, cevap kolay gelecektir. Renkli veya siyah beyaz baski – – sizin için yazici gerektiren ne düsünün ve ihtiyaçlariniza uygun dört satin. Bir bütçe q6000a ve Q2612A adresi Hem insanlar.

Bu HP ürünleri oldugunu göz önüne alindiginda, q6000a ve Q2612A ikisi de çiktilari için yüksek kaliteli toz kullanin. Aralarindaki temel fark onlar baski söz konusu oldugunda bu açikça, en önemli rolü oynar, çünkü, kullanilacak oldugu yazicilar olacaktir. Eger, dogru bir otomobil yok zaman güzel gaz dört galon, yapardiniz? Bu alti kartuslari ile birlikte bir diger avantaji da uygun toner ile, doldurulmus olabilir budur. Bu, seçtiginiz yazici tarafindan sunulan yüksek kaliteli baski isleri keyfini daha da fazla çalisma için maliyetleri azaltmak için izin verir.

Eger dolum için kartuslari kaliteli toner bulabileceginiz bilmek gerekir Eger web qualitycartridge.co.uk ziyaret etmelisiniz. Burada q6000a, Q2612A ya da hiç HP fabrika çikti diger lazer kartus için ürünleri satin alabilirsiniz.