projektörler ucuz satin almak için

Projeksiyon Amaçlar genis bir çesitliligi için çok yararlidir. Sürece büyük bir izleyici oldugu gibi, bir projektör çok faydali gelecek. Bir dügün islevi sirasinda bir video oynatmayi küçük bir konferans salonunda bir sunum,, yapmak veya eglence amaçli bir ev sinema sistemi ile baglamak için bir projektör kullanabilirsiniz.

Seçim için birçok farkli marka vardir. , Dell Keskin, Savas Topu, BenQ, Sony, Panasonic, ve daha fazlasi var. Her marka kendine has özelliklere sahip olacak. Bu özellikleri kendi ihtiyaçlarina göre belirlemek için farkli modeller incelemek gerekir. Daha kurulmus markalar için biraz daha fazla ödemeye hazir olun. Projektörler için fiyatlar $ 600 binlerce dolar arasinda olabilir.

Seçim için projektörler çok çesitli oldugu için fiyatlari farklidir. Her marka ve model kendi özellikleri olacak. Önemli fark projektör ne kadar güçlü yatiyor. Bu lümen açisindan ölçülür. Adam açisindan yatiyordu, lümen parlaklik temsil eder. Fazla 1500 lümen, 2000 lümen ve benzeri gibi reklami yapilan projektörler göreceksiniz. Deger ne kadar yüksekse, daha güçlü projektör. Sorun high-end projektörler için, fiyat etiketi oldukça agir olan, oldugunu.

Neyse ki, ucuz fiyatlarla projektörler satin almak için bir yolu yoktur. Bunu yapmanin iki yolu vardir. Ya geleneksel bir fiyat karsilastirma sitesi kontrol, ya da açik artirma karsilastirma sitesi kontrol edebilirsiniz.

Ikisi arasindaki fark, geleneksel fiyat karsilastirma sitesi için, yeni projektörler için farkli saticilar arasinda fiyatlari karsilastirirken olmasidir. Daha sonra en ucuz fiyat ile saticidan satin tercih ve en iyi hizmeti sunmaktadir olabilir. Ücretsiz nakliye gibi herhangi bir ek ikramiye maliyetini asagi tutmaya yardimci olacaktir.

Açik artirma Karsilastirma için, size büyük açik artirma sitelerinden en son bilgileri almak. Yeni veya kullanilmis projeksiyon satin almak mümkün olacak. Bazi ikinci el projektörleri garanti kapsaminda hala. Belki bir sirket, bir yil boyunca kullanilan ve daha büyük bir set yükseltmeye karar. Dolayisiyla büyük oranda azaltilmis fiyata eski set uzak satiyoruz. Böyle firsatlar dikkat edin. Bu en iyi fiyatlardir. Aksi takdirde, yepyeni bir projektör razi gerekebilir.

Projektörler satin alirken, bu en güçlü projektör satin almak için gerekli olmadigini akilda tutmak. Ne gerek satin alarak, genellikle yüksek son model yüklenen ek prim tasarruf.

Buna ek olarak, agir ilan edilir modelleri daha pahali olabilir unutmayin. Sonuçta, üreticilerin reklam maliyetlerini karsilamak gerekir. Bu yüzden bu tür maliyetleri genellikle tüketiciye geçer. Fiyat kurtarmak için, agir reklami modelleri kaçinarak deneyin. Diger kullanicilardan biraz zaman okuma degerlendirmeleri geçirin ve akillica bir satin alma karar.