kardesi dcp 8085DN yazici kesinlikle en iyi is arkadasidir

Her basarili küçük isletme büyük bir yazici ihtiyaci ve Brother DCP 8085DN yazici mantikli bir seçim. Baski ile birlikte, bu makine kopyalayabilir ve inanilmaz hiz ve netlik ile faks. Brother 8085DN Toner kendi mutlak iyi, zaman zaman sonra arayan tüm belgeleri tutmaya yardimci olacaktir.
Onlarin müsterilerine hizmet veren söz konusu oldugunda hizi tüm küçük isletmeler için gereklidir. Bu birim, bugün mevcut olan daha hizli yazicilar biri haline dakikada 32 sayfa hizinda kopyalar ve belgeler üretebilir. 250 sayfa tutan büyük kapasiteli kagit tepsisi,, ile birlikte bu hiçbir is düzgün baska bir sey gider emin olabilirsiniz.
Bazen, bir ofis daha büyük bir belge çikis için ihtiyaç görebilirsiniz ve bu makine meydan artirdi. Istege bagli bir tepsi makinesinin kapasitesi 500 sayfa üzerinde yükselmistir saglar. Bu seçenegi kullanarak, yogun ofis ortasinda hiçbir yedekler ile günlük ögütmek ayak uydurabilecek.
Bu yazici çesitli sekillerde herhangi bir ofis ortaminda kolayca arabirim oldugunu. Tek bir bilgisayar veya USB hub ulasmanin dogrudan USB baglantisi ile birlikte ag baglantisi için kullanilabilir tam bir Ethernet kanca vardir. Bu yöntemlerden birini yazici ofiste ve zaten Windows veya Mac isletim sistemleri ya çalismak için yazilim önceden yüklenmis kaç bilgisayar olursa olsun gitmeye hazir olmasini saglar.
Toner, yazici is en yüksek kalitede bazilari oldugu ünlüdür eslik Brother DCP uyumlu toner gelince. Bu sektörde rakipsiz olan belgelere bir tutarlilik saglar. Bunu yaparken, bu is hem çalisanlari ve müsterileri hem etkileyici, için gidiyor profesyonel görüntü yansitir.
Siparis üzerine isler kolayca yazdirmadan önce bir belge azaltmak veya büyütmek için yetenegi ile bu makinede yapilir. Araligi, kullanicinin seçim için pek çok olasilik vererek, her seferinde 1% artislarla, 400% kadar büyük için orijinal boyutunun düsük 25 olarak% oldugunu. Dahildir Toner temiz ve orijinal kadar keskin farkli boyutlarda tutar.
Bu makine çift yönlü özelligi ile donatilmis olarak geliyor bu da iki tarafli dokümanlari kopyalamak olacagini basit bir araç. Bu teknoloji ile fark, makinenin ya bir sayfa veya kullanicinin ayni orijinal ayri belgelere olusturmayi seçebilirsiniz için her iki kopyalama saglayacak olmasidir. Bu yeniden gönderilmesini gereken faks orijinal üretmek için oldukça uygun olabilir.