hakkinda etiket yazicilari

Etiket yazicilari is ihtiyaçlari için etiket yazdirmak için tasarlanmistir yazici türleridir. Bu tür yazici kullanarak, istediginiz özel dekorasyon ve tasarimlari ile etiket yazdirmak mümkün olacak. Bu etiket yazicilari isiniz için çok büyük olacagini göreceksiniz.

Baski yaparken bazi etiket yazicilari farkli teknikler ve yöntemler ile birlikte gelir. Ayrica belli nitelikleri ve bilmeniz gereken özelliklere sahip oldugunu göreceksiniz. Bu etiket yazicilari etiket ve fiziksel özellikleri yazdirirken kullanilan yöntem dahil bazi seyler dayali gruplandirilmistir.

Baski yöntemi ile ilgili, baski görev yaparken etiket baski tarafindan kullanilan iki yöntem vardir. Ilk yöntem nokta matristir. Baski yapmak için bu yöntemi kullanmak isaretçilerine kullanin etiket yazicilari. Isaretçilerine bir matris olan ve yazdirmak istediginiz etiket için mürekkep etkisi ve aktarmak için kullanilir. Ikinci yöntem direkt termal oldugunu. Bu yöntem içinde, isi ile baski için kullanilan veya bir etiket üzerinde bir görüntü aktarimi edilir. Ve son yöntem termal transfer oldugunu. Bu etiket transfer edilmeden önce bu yöntem, mürekkep eriyecektir.

Ayrica, yazici bu tür isiniz için bazi faydalar verecegini göreceksiniz. Alacaginiz bu faydalarindan biri size baski baslamadan önce bilgisayarinizda ayarladiginiz boyutuna göre istediginiz etiketleri alacak olmasidir. Böylece, size Yazicinin içinde etiket dogru boyutta yazdirmak emin olmak gerekir. Bu durumda, bir sayfada tek veya çok etiket yazdirabilirsiniz bazi yazicilar var oldugunu göreceksiniz. Bunu yapmak için, yazdirmadan önce istediginiz sonucu atama için programi ayarlayabilirsiniz. Ancak, alacak etiket mükemmel oldugundan emin olmak için baski test yapmak gerekir.