eylem tüm savas videolari gerçekçi

Eger güçleri mücadele ile ilgili taktik ve hareketleri incelemeye merakli konum ya da bize olma tarihi baska sadece, savas video izleme harika bir seçimdir o zaman hayat aksiyon ve dram gerçek bir dilim kaynaklanan tam olarak nasil görmek gibi olsun ya da olmasin yüksek yogunlugu ve duygu her ile birlikte yerel ve uluslararasi çatismalar.

Herkes Hollywood’un sadece size gerçek ve kurgu arasinda var tam olarak ne kadar büyük bir bosluk bulmak beri gerçek savas filmleri, ilginç bir deneyim olabilir izlerken, henüz gerçek savaslar, tüm etkisini yakalamak olamayacagini bilir. Asagida içine bakmak isteyebilirsiniz filmin ana türleri birkaçidir.

Çesitli yerler Yasam Eylem true Seçim bir dizi

Kraliyet Deniz Afganistan’da bir Taliban baz kurtulmak. Hayati ve gerçekten yararli bir is Bu tür ilginç savas videolari baska bir yerde görmek olasi degildir seydir. Gibi isin cesur gerçek asil bu kesfetmek için hepimiz için çiplak serilir.

Alçak irtifa uçus. Bunu evinizin kalkan ile alir gibi daha sonra yaklasik olarak heyecan verici bir yüz metre altinda Mach 1 üzerinde ve de üzerinde kesif isi gerçek hava kuvvetleri personel izlerken saç yetistirme hizlari tercih ederseniz.

Irak patlama. Bu videoyu içinde biz silahli kuvvetler onlarin günlük görevi ile birlikte kabul etmek gerekir bildirilmeyen tehlikeleri birkaç tanik olsun. Çarpici patlama onlara zarar vermez ama onlari yerinden ve hangi zaman grev olabilir tehdidi açik bir hatirlatma.

Apache saldiri. Geri Afganistan’a biz Apache isgalcilere bir tepe üzerinde Taliban savasçilari belirlemek ve saldiri için hareket ne kadar gördügümüz gibi bu bir, ile. Biz hizli kararlar ve hizli hareketleri modern dövüs teknikleri tüm önemli ne kadar görmek için olsun eylem, hizli, dogal ve perçinleme oldugunu.

Bu sadece Bugün online bulacaksiniz yasam savasi videolari true çok sayida küçük araligidir. Bu hava bagli eylemden zemin savaslar ve ayni zamanda Afganistan’dan diger alanlarda bir dizi herhangi bir Irak ya da belki de seçebilirsiniz. Tür oldukça genistir arti deger bunlarin hangi en ilgi çalismak için bir yol olarak videolari birkaç çesit bakiyor.