dijital fotograf makinesi hafiza kartlari tanitimi

Dijital kamera bellek kartlari dijital fotograf ekipmani önemli ve oftenly gözden parçasidir. Eger piyasada bellek kartlari çesitli türleri bulacaksiniz. Artik dijital fotograf makinesi hafiza karti uygun hangi tip karar vermek zorunda. Onun alici o herhangi bir önemli olay veya izin tatil resimleri kapsayan için ne kadar bellek gereksinimi karar vermek kadar. Bazi gerçekler tüketim için gitmeden önce dijital fotograf makinesi hafiza kartlari hakkinda bilmek gereklidir. Ayni sekilde, bellek kartlari bu tip yeniden kullanilabilir ve sinirsiz kapasiteye sahip degildir. Gerekli olandan fazla anilarim var onun tavsiye yüzden.

Bazen dijital fotograf makinesi hafiza kartlari çok düsük kapasiteli olarak bulunmustur. Gerçekten ilk dijital fotograf makinesi hafiza karti için alisveris yapiyorsaniz o zaman bir ek kart için bütçeleme için emin yapti. Her zaman dijital kamera ile geliyor ne olursa olsun karti ihtiyaçlarina göre yetersiz oldugu tespit oldugunu buldu. Dijital fotograf makinesi hafiza kartlari ihtiyaci Bellek kartlari satin almak için gitmeden önce özellikleri ve dijital fotograf makinesi özellikleri hakkinda bilgi sahibi olmalidir içeri Ve bu. Pazarda bu kartlar genellikle sadece kameralar bu tür kullanilir dijital fotograf makinesi hafiza kartlari olarak bilinir. Kamera megapiksel sayilari büyüdükçe, yüksek kapasiteli hafiza kartlari dijital fotograf makineleri için gerekli hale. Daha önce ben iki 64 meg kartlari ile basladi ve simdi iki 1 gigabayt ve üç 256 megabayt kartlari var.

Birçok fotograf makinesi üreticileri kendi dahil dijital fotograf makinesi hafiza kartlari kaydedebilirsiniz kaç resim göstermek için kendi web sitelerinde düzenli olarak tablolari güncelleyin. Çogumuz için üreticinin sitesinde ihtiyaciniz ne kadar dijital fotograf makinesi hafiza kartlari için planlamak için dogru yerdir. Bir 3-5 megapiksel kompakt dijital fotograf makinesi satin planliyorsaniz Genel olarak, en az bir 256 megabayt ve iki 128 megabayt bellek karti tavsiye ediyorum. Sen Latestly piyasada geliyor dijital fotograf makinesi hafiza kartlari farkli farkinda olmalidir. Bu size hayatinizin önemli olaylari kapsayan en yüksek kapasiteleri dijital fotograf makinesi hafiza kartlari tüketmek yardimci olacaktir.