DIGISTOR yer kaplayan harici DVD sürücü

Ben Lifehacker.com okuyor, onlar ofis çalisma alani de-yigilan ile ilgili bu madde var ve bir çizgi harici DVD yazici hakkinda orada oldu. – Ofis insanlar sadece Oprah dünyaya dönem tanitti beri, “de-yigilmayi” is odakli insanlar için bir tür mini devrim yaratti: O gelmeden önce Ama, bana not hakkinda bir fikir olarak bu söz izin , ama ayni zamanda ev ofisleri olan küçük is adamlari.

Bu özel hat ilgimi:

Benim son büyük ofis temizlik oturumda Bunun yerine sadece uzak seyler koyarak benim temizlik oturumu rehberlik için yukaridaki sorular kullanilir. Ben büyük, gerekli harici güç olan bir harici DVD yazici oldugunu buldu ve degildi hizli ve benim kulede bir kadar etkili. Bir noktada ben kulede DVD sürücüsü yükseltilmis ama benim ofis önceki bir sürümünden gereksiz ve verimsiz daginikligi etrafina bakmak ve kaldirmak için rahatsiz asla.

Tüm eslik eden kablolari (güç kablolari ve arabirim kablolarini – USB, Firewire, vb) ile büyük bir aksak harici DVD yazici, yeterli hafif de-karmasik kriz vermektir. Harici bir DVD yazici vazgeçmek tamamen çözüm olmayabilir inaniyorum.

DIGISTOR Self-Powered harici DVD yazici girin. Zaten ince ve çok sik görünümlü – – kullanimi için bir güç kablosu gerekmez sürücü kendisini o kadar DIGISTOR bu sürücü bir sik kendini powering çözüm içine istihdam vardir. Burada DIGISTOR Öz Powered harici optik sürücü teknolojisi özellikleri hakkinda daha fazla bilgi.

Ben tüm ayrintilari girmek, ama söylemek yeterli degil, teknoloji bu çalisma clutters çünkü bir fikri ayna zorunda degilsiniz harici DVD yazici sektöründe bir süredir devam etmektedir – teknolojisi için is yok . Kenara masaüstü sistemi için bir yerden tasarruf saglayan, karmasik olmayan özel brülör sahip olmaktan, bu sik sürücüler de dizüstü bilgisayarlar ve netbooklar için harici DVD sürücüleri gibi birlikte tasiyabilecek kadar tasinabilir.

Nitekim olarak, DIGISTOR ihtiyaçlariniz için kendi kendine çalisan harici optik sürücüler tam bir tamamlayici vardir.