benim yazici sorunlarini etkili bir sekilde dikkat çekildi of_

Bizim sirkette mali yilin kapanis ve benim bilgisayarda raporlar hazirlaniyordu. Neredeyse gece yarisi oldu. Ben ofiste arkaniza yaslanin ve tüm verileri derlemek zorunda kaldi kadar geç çalismaya karar vermisti. Ben rapor hazirlamak oldugu için sabah bu yil sonu yönetim kurulu toplantisi vardi. Saat 1.00 ile ben tüm nihai raporun çikti almak için kurulmustur. Baski yapmadan önce, ben, kocam Edward aradi ve beni almak için sordum. O 15 dakika içinde orada olacagini söyledi.

Onunla konustuktan sonra, ben çikti almak için benim koltuk geri döndü. Bu benim en kötü canli kabus oldugu ortaya çikti. Çiktilar sadece gelmek olmaz! Herhangi göre kaybedilen kablolar vb için yazici kontrol etmeye çalisti ama benim için oldukça iyi görünüyordu. Ama Yazici yazdirmaya alamadim. Bu çok benim is istasyonunda bilgisayara bagli olan yazicinin bagli olmadigini bana söyleyip durdum. Ben büyük bir karmasa içinde oldu.

Neredeyse 15 dakika ve Edward beni almak için ofis ulasmisti. Ama henüz bitmis degildi. O beni aradi ve bana tüm madde söyledi. Daha sonra bana 24X7 faaliyet gösteren bazi bilgisayar destegi sirket için aramak için bir numara verdi. Yani, hemen, ben onun bana verdigi sayisinda aranan. Ben benim yazici ile sahip oldugu sorun açikladi kime, bir teknisyen baglanmistir. O sorunu düzeltmek söyledi, ama önce belirli bir miktar ödeme ve ben yaptim, onlarla kayit zorunda kaldi. O uzaktan bilgisayarima baglamak eger o bana sordu. Ben ona izin ve o bilgisayarimda bazi adimlar gerçeklestirilir. Sonra ben herhangi bir zorluk olmadan tüm çikti almaya basardi. Ben, onu defalarca tesekkür gün için sona erdi ve tüm çalismalari yapildi için Edward, memnun ile eve gittim.