yazici mürekkebi daha fazla para tasarrufu

Eger ‘Bizi yazici mürekkebi alirken para kazanmak için nasil tavsiyelerde miyim Genellikle sik sik soru sorulur. Biz yazici mürekkep kartusu alisveris tasarruflarin en iyi sekilde nasil tavsiyelerde.

Orijinal mürekkep çok daha ucuz olan uyumlu maliyeti ile, pahali, muhtemelen% 75 varan satin alma mürekkep maliyetlerini düsürmek ve belki de daha fazla olabilir.

Uyumlu uyumlu mürekkep satin içine bakmak. Uyumlu yazici üreticiniz tarafindan markali olmayan, simdi multipack satilan ve internet üzerinden çok ucuz vardir.

Yazicinizin her renk kartus kendi mürekkep tanki oldugundan emin olun satin aldiginizda. Eski model çogu 1 kartus içine birlikte paketlenmis renkleri vardi, ama bu zaman ve çagda bu en yeni yazicilar diger yazicilar için de izin ile, 1’den fazla renkli mürekkep siyah tanki,, mavi, kirmizi ve sari var bulmak açik mavi ve daha iyi renkli baski kalitesi için açik kirmizi. Bu tür bir yazici olmasi, sadece bosaltilmis olan renk degil, 3 ayri tank içeren tüm kartus degistirmek için izin verir, bu yüzden fazla mürekkep atmadan degildir.

Yazici mürekkep kartusu mürekkep kaç mililitre. Bu çogunlukla yazici mürekkebi satin alma konusunda insanlarin unutmak küçük bir detay. Bazi üreticiler sadece kartus mililitre mürekkep X miktarda içerdigini kendi reklam üzerindeki kartus ve devletin yaklasik% 75 doldurabilirsiniz. Bu onlari biraz daha az için kendi yazici kartuslari satmak saglar.

Kartus geri dönüsüm hizla evde oldugunu mürekkep kartuslari türüne bagli olarak, büyüyen bir endüstridir. Birçok kisi genellikle ya kendi yazici mürekkepleri elden ya da unutmus olacak berabere atiyorlar. Eger çok kendi hesap açmak için mürekkep kartusu sirketin web sitesi olmasi durumunda, bu gün ve yas bir sonraki siparis kapali eski bos nakit kartuslari, ya da para için geri gönderebilirsiniz.

Toplu olarak satin alin. Birçok yazici mürekkebi sirket böylece toplu olarak satin alma, posta maliyetlerinde tasarruf etmenize yardimci olur ayni ambalaj, içine modeli yazici için mürekkep kartuslari tüm ekleme, toplu paketleri kendi kartuslari üretimi tekrar daha fazla para kaydedebilirsiniz.

Genel olarak, yazici kartus satin almak için daha iyi bir yer size o zaman çok daha kolay her seyi yapar ile online alisveris gibi o mürekkep kartus üreticisi bulmak, world wide web olmak zorundadir.