Yazici ile üniversite hazirlik

Üniversite hazirlik herhangi bir lise ögrencisi üstlenmek gereken en önemli görevlerden biridir. Bazi lise ögrencilerin hayallerini takip etmek üniversiteye gitmek için gerek yok oldugunu hissediyorum iken, üniversite kesinlikle temsil ettigi yüksek ögrenim bunu isteyenler için basarinin daha kapilarini açiyor. Bununla birlikte, üniversite hazirlik bir sürü is alir ve mümkün oldugu kadar erken yapilmalidir eseridir.

Gelen üniversite ögrencisi olarak, size istediginiz ve sizi bekliyor üniversite hayati için hazir olmasi üniversiteye kabul olsun böylece alabilirsiniz tüm yardima ihtiyaci olacak.

kolej seçme

Muhtemelen için uygulamalar göndermek için akilda bazi kolej ve üniversiteler var. Bir üniversite veya seçtiginiz üniversiteye kabul olma sansinizi artirmak, böylece bu kurumlarin kabul sartlari hakkinda mümkün oldugunca çok bilmesi gerekir.

Bu konuda size yardimci olmak için, uygulamak istediginiz için yüksek okul veya üniversitelerin bir liste olusturmak ve sonra kabul yani sira bu gereksinimleri nedeniyle hangi tarihi almak göndermek için gereken sartlari tablolastiriyoruz olabilir. Bu listeler hangi okula ne zaman nedeniyle hangi hatirlamak size yardimci olacaktir.

kolej egitimi finansman

Kolej egitimi Finansman sizin üniversite hazirlik ise yapmaniz gereken önemli bir görevdir. Ailen Eger üniversitede iken sizin ders ve ödenekleri geri gidiyoruz, o zaman endiselenecek bir sey olurdu. Ancak, tüm anne üniversiteye çocuklarini göndermek için gelemez. Sizin için geçerli ise, o zaman baska bir yerde ders için para bulmak zorunda kalacak.
Bu fon kazanmak için burs için geçerli olabilir. Ayrica ögrenci kredileri için basvurabilirsiniz. Yine, mevcut olasi burs ve ögrenci kredi imkanlari bir listesini yapin ve de bu basarili bir sekilde hak yapacak gereksinimleri liste.

kampüs yasayan

Dikkatinizi gerektirecek baska bir ayrinti kampüste sizin yasam düzenlemeleri oldugunu. Eger bir yurt yasiyor olurduk? Eger yalniz yasiyor olurduk ya da oda arkadasi olurdu? Eger kampüs makul rahat yasamak için olmasi için neye ihtiyacim var? Yine, listenizde size onlari alacak nasil ayrintilarini ihtiyaç ve dahil ne bir listesini yapin.

Yaptiginiz tüm bu listeler, sen onlari baski ve onlari her zaman görebilirsiniz odanizda bir duvar, onlari pin up gerekir. Ayrica organizatör veya filofax koymak için bu listeleri küçük versiyonlari yazdirmak gerekir, siz bir PDA veya Blackberry gibi bir el cihazi kullanmiyorsaniz olmasidir. Bu listeleri her zaman görmek size üniversite için hazirlaniyor zaman yapmaniz gereken hatirlamaniza yardimci olacaktir.