Xbox 360 onarim kilavuzu – benim xbox 360 sorun giderme sorunlari çözecektir

Xbox 360 tamir istiyor musunuz ve gidermek-özgür olmak? Bunu yapmak için birçok yolu vardir, ama en iyi sadece 2 seçenek vardir. Bu seçenekler sunlardir: Microsoft’a üzerinden gönderme, ya da aslinda bir Xbox 360 tamir kilavuzun kullanimi ile kendiniz onarir tarafindan konsolu Fix.

Microsoft’a üzerine göndererek benim konsol Fix?

Bu seçenek dogru, ses çok iyi geliyor? Ama bu gerçekten iyi mi? Öyle degil mi … Neden? Çünkü 2 nedenlerden basit …. Pahali ve çok, çok zaman alici.

Microsoft bunlari ödemek ister ne çünkü, bunu yaptiginizda, size 150 $ ödemeniz gerekiyor, bakin. Ama, garanti süresi dolmus olmasi durumunda bu sadece durum oldugunu unutmayin. Ayrica, bekleme süreleri de oldukça uzun. Eger konsol sabit olacak önce en az 2 hafta saymak gerekecek, ama insanlar en fazla 1 ay beklemek zorunda kaldi bile hikayeler duydum.

Benim konsol Fix … Bir Xbox 360 tamir kilavuzun kullanimi ile kendimi?

Bu aslinda var en iyi seçenektir. Hatalari düzeltmek … Kendinizi! Sen bunu yaptiginizda, hizli, ucuz olacak, görmek ve garantili bir düzeltme olacaktir. Neden bilmek ister misiniz? Bu bir Xbox 360 tamir manuel kullanir çünkü. Bu sekilde, hizli bir sekilde üzerinde giderme sorunlari gidermek mümkün olacak.

Birçok kisi kendilerini kendi konsollari sabitleme bulmayi denedi. Bazi insanlar için bunu düzeltmek için 1 gün sürdü, ve diger insanlarin 1 saat içinde bile yaptim. Dogru sasirtici?