tv tamir-neden tamir

Biz sorulan en yaygin iki soru var, bu sabitleme deger mi? ve ne kadar mal olacak? On cevaplar disinda dokuz kez evet ve bir yenisini daha az.

Piyasa bu gün Çin ithalati ile sular altinda olmustur. Düz ekran TV sadece daha ucuz ve daha ucuz almak gibi görünüyor var. Uyardi olun. Ucuz ise, o zaman bir nedenle ucuz. Bu yüksek fiyat araligi için ortada bir sey olacak çok daha iyi. Daha uzun sürecek ve görüntü kalitesi de daha iyi olacaktir çok daha iyi bir kalite birimi elde edilecektir.

Onarim geri, hatta daha ucuz LCD ve Plazma Televizyonlar genellikle sabitleme deger. Daha sik bu tür sizdiran elektrolitik kapasitörler veya hatali flexy cable.So kadar basit bir sey degil daha, evet, LCD ve Plazma TV’ler ‘en son ürün tespit deger hala.

Ekranlari kirik. Eger çocuklar için degerli HD LCD TV haline Wii uzaktan atilmis eger Tamam, o zaman bir is atmak genellikle. Ne yazik ki üreticileri yeni bir TV satis daha fazla ilgi ve sisirilmis fiyatlarla kendi parçalari satar. Yakin zamanda olay uç bir örnek oldu. Bir müsteri bir orta mesafeli Plazma TV getirdi, muhtemelen aslinda bu özel TV yerine panelin dolar civarinda 2000’de fiyata satin yaklasik 10.000 $ oldu! Hala sorular da yapmaya deger oldugunu. En tamircileri TV düzeltmek için kullanilabilir stok birkaç 2. el panelleri olacak.

Ne kadar mal olacak? Evet, belli ki yanlis baglidir ama ortalama onarim yaklasik 200 $ için çalisir $ – 250 $. Yeni bir TV satin almaktan daha ucuz.

Tamir için iyi bir neden. Çevre. En TV’nin onlar olmamalidir ragmen, depolama sonunda. Bu olabildigince sürece elektronik ürünlerin ömrünü uzatmak için mantikli.
http://www.tvrepairssydney.com.au