Hareket halinde çalismak için 64GB Compact Flash

Hareket üzerinde çalismak için güçlü olmak bir kaç kisi için son derece yararlidir. Sik sik is gezileri ve toplantilar için gönderilen bir is adami ya da is kadini iseniz o zaman bu son derece yararli olacaktir. Gazeteciler ve muhabirler için genellikle gerekli (özellikle de hareket halindeyken muhtemelen asagi hizli bir sekilde fikir edinmek isteyeceksiniz seyahat yazarlar için) ve kendini genellikle baska yerlerden bir is endise çalistirmak için gerekli istihdam (ve eger bu sizin is Çalisirken olarak) zaman zaman sahnenin bir degisiklik olsun da sadece çok güzel saglar. Evden çalismak için yeterince sansli iseniz o mutlaka Evden çalismak zorunda anlamina gelmez – baska bir kültür ve baska bir yasam tarzi örnek için baska bir ülkeye seyahat ve orada çalismak neden. Ya da neden kafeler oturan ve izlerken kosusturma ve insanlar zevk çalismayin yazdiginiz veya cevap e-postalar ise?

Ancak tüm bunu yapmak için bir yerde bazi sistemler gerekir – ve örnegin bir 64GB Compact Flash kart gibi bir sey büyük ölçüde çalisma bu tür kolaylastiracaktir.

Hareket halindeyken çalismak edebilmek için, öncelikle ve en önemlisi bol bu bizim sürekli olarak ‘takili için gelistirilmistir ki vardir belgeleri düzenlemek ve e-posta vb göndermesine izin küçük cihazlar kullanmak gerekiyor Bu küçük ve hareketlidir ve size bir PC veya dizüstü bilgisayar ile yapmak mümkün bekleyebilirsiniz her sey veren yani sira hareket halindeyken dosyalari göndermek ve almak için izin netbook olarak ‘ulus,. Ayni zamanda böyle bir Blackberry gibi bir akilli telefon yararlanabilirler. Bu siz de trende ayakta iken bile dosyalari düzenleyebileceginiz bir sekilde vermek gibi, çalismaya kablosuz dayanmaz, 24 saat internet baglantisi vermek (Blackberry onlar için tam qwerty klavye gibi özellikle iyi ) dökerek. Bu cihazlarin herhangi bir 64GB Compact Flash kullanabilir ve bu kullanarak bunlari depolama alani büyük miktarlarda vermek ve kendinizi tam islevselligi vermek için Microsoft Office gibi büyük dosyalari ve yazilim yüklemek mümkün izin verebilirsiniz.

Eger cihazlar arasinda iletisim kurabilmek saglamak için olsa bir 64GB Compact Flash ayrica ne yapacagini. Hemen hemen tüm tasinabilir cihazlar bir flash kart kullanabilir ve bu tek bir ögenin kartinizi çikarip baska bir cihaza takin anlamina gelir. Bu sekilde o zaman dosya aktarimi ve örnegin netbook bir dosya düzenleyebilirsiniz, ve sonra akilli telefon kullanarak bir istemci / is arkadasi / isveren gönderin. Alternatif olarak, kamera bir fotograf çekmek o bilgisayar düzenlemek ve sonra FTP yazilimi ile bir akilli telefon kullanarak bir web sitesine yükleyebilir – tüm sayesinde sizin bir 64GB Compact Flash sahibi için.