elektronik dünya artirmak için dörtlü kombinasyon

Burada bir birden fazla araçlar için ciddi bir sey var tüm teknoloji anlayisli insanlar için bir zevktir. Montogomey Wardhas nihayet birine 4 farkli araçlar birlestiren çok beklenen cihaz, Web cam dijital resim çerçevesi, ile pazara. Bu elektronik pazarinda en iyimser ürünün bir, intodelightful ambalaj birlestirdi teknolojinin çesitli parçalari mükemmel bir örnektir.

Halka tanitilmasi çok uygun bir paket içinde bir web cam, bir dijital fotograf çerçevesi, bir termometre ve bir çalar saat, içeren bir cihazdir. Web cam resmi yani olarak 50 adete kadar görüntülemek de yakalamak için bir dijital çerçeve kullanan kisisel amaç için video konferans için kullanilabilir. Bu cihaz, JPEG, GIF ve BMP biçimlerinde kullanilabilir. 8 MB hafiza Bu cihazin olmasi dolayisiyla sahibi çok yardimi olmadan fotograf çekmek için izin, bir standindan sökülebilir. Bu fütüristik ürün çok sik görünüyor ve parlak kirmizi rengi nedeniyle yüksek sesle ve akilda kalici görünür ve montaj gelen egilebilir.

Cihazin metodoloji insa sarj edilebilir pil üzerine çalisir ve 2 ölçme bir USB kablosu ile birlikte gelir ½ “wx 4 ¼” hx 3 ¾ “d. 70 $ bir kit fiyata Mevcut, bu büyülü açilan yakinda özellikleri ile ABD piyasalari içine çekiyor ve büyük popülerlik kazaniyor.

Bu ürünün USP kendi mükemmellik yatiyor ve henüz kullanimi kolay bir programdir. Cihazin önemli olaylari diger bazi teknik ile birlikte USB kablosu, takvim ve alarm fonksiyonu, saat, tarih, hafta ve sicaklik göstergesi insa, bellekte yerlesik içerir.

Özetle Bu ürün tasimak için çok uygundur ve hatta çalar saat, web cam ve genis biçimde her gün degistirilebilir kaçirilmamasi gereken bir fotograf çerçevesi amaciyla hizmet islevini nedeniyle yatak odasinda yerlestirilebilir. 1 masasi gadget yenilikçi 4 olmasinin yani sira, bu Web cam Dijital resim çerçevesi kimsenin dikkatini çekmek için emin olabilirsiniz çok ilginç bir görünüme sahiptir.