ekstra koruma ve güvenlik için kimlik karti laminasyon

Kimlik karti laminasyon genellikle kartlari uzun yillardir kullanilan sürücü belgesi veya ulusal kimlik kartlari, gibi büyük devlet projeleri ile iliskilidir. Buna ek olarak, laminasyon simdi kimlik karti uygulamalari birçok türleri için popülaritesi artmaktadir. Yani, bunun için nedir?

Laminasyon bu yazdirildiktan sonra yüksek sicaklik, kimlik karti için kalin bir plastik kaplama olarak, uygulayarak çalisir. En lamine, iki laminasyon filmi kalinliklari 0,6 mil ve 1.0 mil sunuyoruz. Buna ek olarak, ‘ince’ laminasyon filmleri simdi de mevcuttur; bu görsel güvenlik için holografik desen saglayabilir, ancak asinmaya karsi kart koruma gerekli oldugu daha az uygundur.

laminasyon – faydalari

10.000 ‘in bira arasindakiler kart ömrünü uzatir, bu yüzden karti günde birçok kez çalinmis olabilir havaalanlari ya da fabrika gibi yüksek kullanim uygulamalari için iyidir.

Kartlari cüzdan veya cüzdan günde birkaç kez kaldirilir uygulamalar için, laminasyon kart asinmasini engeller.

Laminasyon tabakasi kart güvenligi en üst düzeyde için, ince detay holografik desen içerebilir. Bu holografik desen standart olabilir (mevcut off-the-raf) ama daha sik bir kurulusun ihtiyaçlarina göre özellestirilmis.

Yeni laminasyon yazici

Yüksek güvenlik Magicard Tango + L entegre kimlik karti yazici ve laminasyon uzun vadeli güvenilirlik için saglam metal yapi sunmaktadir.

USB ve Ethernet arayüzleri ve baski ve laminat tek ve çift tarafli kartlarini yetenegi, arti benzersiz HoloKote filigran kart güvenligi hem sahip, Tango + L tüm uygulamalar için uygundur.

Kullanilabilir Laminasyon filmleri bir kurulus tasarimi ve güvenlik ihtiyaçlarini karsilamak için tam olarak uygun olabilir standart laminat, ve ayrica özel holografik laminat, içerir. Kalin (0,6 mil ve 1.0 mil) ve ince holografik film hem de mevcuttur.

Valerie douard

Ben Ultra Elektronik Üretim kart sistemleri için küresel bir pazarlama ve iletisim müdürü olarak çalisiyorum. Ben Fransizca ve 10 yildir Ingiltere’de yasiyor. Ben Fransa ve Hertforshire Üniversitesi, Ingiltere, Uluslararasi Halkla Iliskiler sonrasi mezun Rennes Üniversitesi’nde kurumsal iletisim yilinda mezun oldu. Ben çok yaratici isimin yan, ve en önemlisi, yazi biraz tadini çikarin.