düsünün ne üçüncü taraf mürekkep kartuslari satin

Yazici mürekkep ucuz degil. Yerel büro malzemeleri magazasinda büyük bir mürekkep kartusu fatura ile kazaya önlemek için, birçok kisi ucuz mürekkep puan çevrimiçi 3. parti mürekkep saticilari açin. Burada satin almadan önce sormaniz gereken birkaç soru var.

Eger geri dönüsümlü veya uyumlu satin almaliyim? Geri dönüsümlü ve uyumlu: 3. parti mürekkep kartuslari iki temel tipi vardir. Geri dönüsümlü kartuslari ile, saticilarin orijinal kartuslari ve dolum kullanmistir toplamak. Ile uyumlu kartus, orijinal tasarim özellikleri dayali sirketlerin tersine mühendislik kartuslari.

Her tür avantajlar ve dezavantajlari vardir. Uyumlu kartuslari geri dönüsümlü daha genel bir daha kaliteli sahip olma egilimindedir, ama nedeniyle patent ihlali sorunlari, onlar gibi yaygin degil. Geri dönüsümlü kartuslari biraz daha yüksek basarisizlik orani olabilir, ama almak ve daha az maliyet daha kolaydir.

Sirket kontrol kalite nasil? Eger geri dönüsümlü veya uyumlu kartus için gidiyoruz, sirketin kendi kartuslari is emin olmak için kullandigi süreç bulmak için elinden geleni yap.

Garanti sorunlari. Garanti konular hakkinda hüküm zordur. Bir üçüncü taraf kartus kullaniyorsaniz kartus neden olmasaydi Genel olarak, otomatik olarak garanti geçersiz olmaz zarar-ama yaptim, sen tamir ve cebinden yedek için ödeme sikismis olabilir.
Kalite yazdirin. Tüm üçüncü taraf mürekkep kartuslari esit kalitede.

Fiyat. Orijinal üreticilerin bu ile üçüncü taraf kartus üzerindeki fiyatlandirma kontrol edin.

Güvenilirlik. En iyi üçüncü taraf kartus magazalar ürünlerini arkasinda yazili bir garanti çesit sunuyoruz.

Bir üçüncü taraf saticidan yazici mürekkebi satin almak vurmak ya da özledim olabilir. Yüksek kaliteli geri dönüsümlü veya uyumlu mürekkep kartuslari güvenilir bir kaynak bulursaniz, yazici sarf maliyetleri para önemli miktarda tasarruf edebilirsiniz.