blue chip teknolojisi panel pc çözümleri

Blue Chip Teknoloji endüstriyel bilgisayar platformlari ve panel PC Birlesik Krallik’in önde gelen tasarimcilari ve üreticilerinden biridir. Bir seçkin portföyü ile Blue Chip Teknoloji saglamak off-the-raf COM panolari, tek kartli bilgisayarlar (SBC), fansiz gömülü sistemler, raf bilgisayar, Panel PC ve dijital tabela donanim dahil olmak üzere ürünlerin.
Blue Chip Teknoloji hastaneler, montaj hatlari, demiryolu aglari ve Ingiltere’de ve dünya çapinda hem de laboratuvarlar dahil olmak üzere sanayi bir dizi çalisma bir sicili var.

tek kartli bilgisayarlar ve panel adet
Tek kartli bilgisayarlar tek bir devre karti üzerine insa tüm bilgisayarlardir. En sik sik küçük, daha enerji tasarruflu ve güvenilir bilgisayar ihtiyaç vardir durumlarda, endüstriyel amaçlar için kullanilmaktadir.
Bir panel PC endüstriyel bilgisayar türüdür. Bir ekran, genellikle bir LCD (likit kristal ekran) anakart ve elektronik entegre edilmistir. Panel PC’ler hiçbir çevresel sizdirmazlik ile düsük maliyet türlerinden su geçirmez ve hatta patlamaya dayanikli olabilir daha pahali, agir modelleri arasinda degisir. Panel PC’ler de özel olarak tasarlanmis ve müsteri ihtiyaç ve bütçesine insa edilebilir.
Blue Chip Teknoloji teknik uzmanlar ekran tabanli çözümler genis bir yelpazede tasarlanmis ve imal Insan Makine Arayüzü (HMI), SCADA, proses kontrol, fabrika otomasyonu, kontrol ve ev otomasyonu uygulamalari olusturmak için uygundur için. Tam I / O baglantisi ile kompakt, son derece entegre, aga hazir cihazlar – endüstriyel all-in-bir adet 8,4-17 inç aralik Alpha Panel PC araligi. Alpha Panel PC araligi IP65/NEMA4 yapmistir, toz ve su geçirmez bariyer, pek çok endüstriyel ve ticari uygulamalar için temel bir gereklilik olusturarak bir panel veya muhafaza içinde yer üzere tasarlanmistir.

özel tasarim
Blue Chip Teknoloji de tasarlanmis ve in-house üretilen özel tasarim ürünler sunuyoruz. Sektörün önde gelen uzmanlari Blue Chip Teknoloji gibi ya özel ihtiyaçlarini karsilamak üzere veya zemin-up gelistirme ürünleri olusturabilirsiniz mevcut ürünlere küçük degisiklikler yapabilirsiniz.
Özel tasarim Blue Chip üstünlük – tasarim ve üretimi evde yapilir çünkü tasarim projesi kadar küçük bir adaptasyon veya alt karsilayacak kadar esnektir. Ne mutlaka anlamina gelmez ekstra maliyetleri edinmis – Blue Chip Teknoloji ürün sunan ayrilmaz bir parçasi olarak birçok özellestirme hizmetleri kabul ve ücretsizdir saglamak için mutluyuz.
Blue Chip Teknoloji ürünleri ve hizmetleri hakkinda daha fazla bilgi için uzmanlarimizdan biri konusmak için bugün arayin – 01829 772 000.